Robert De Niro Trump İçin Salak Dedi

ABD’li ünlü aktör Robert De Niro Trump için, “O bir salak bir budala. Bir soytarı. Aptal, pejmürde, tehlikeli, bu ülkeyi mahvedecek.” ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü aktör Robert De Niro, GQ dergisinin İngiltere’de yayımlanan versiyonuna konuştu ve Trump hakkında açıklamalar yaptı. De Niro, Trump’ın ırkçı söylemlerinin giderek daha fazla insan tarafından örnek alındığını ve toplumun da bu gerçeğin farkına varmaya başladığını ifade etti.

ABD’de gerçekleşen silahlı saldırılardan Trump’ı sorumlu tutan ünlü aktör, “Bu saldırganlar deli ama Trump onlara ilham verdi, izin verdi. O başlattı ve cesaretlendirdi.” dedi. De Niro, söylediği bu sözlerden sonra, Trump’ın eline bu yüzden kan bulaştığını da söyledi.

ROBERT DE NİRO DAHA ÖNCE DE KÜFÜR ETMİŞTİ

Trump’ın iş insanı olduğu dönemlerde yaptığı ‘The Apprentice’ isimli şov programının hayranları da De Niro’nun eleştirilerinden nasibini aldı. De Niro, “O bir salak, bir budala. Bir soytarı. Aptal, pejmürde, tehlikeli. O aptal şov ‘The Apprentice, insanlar bunu benimsedi. Bir canavar yarattılar.” dedi.

Ünlü isim daha önce de televizyondan canlı yayınlanan 72’nci Tony Ödülleri töreninde, Trump’ın gerçek bir ırkçı olduğunu belirterek, “F… Trump!” (…tir Trump) şeklinde küfretmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı