adplus-dvertising

Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı

DG Sivasspor Kulübü, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile 1 senelik sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, “Hocamızın prensipleri gereği 1 senelik sözleşme yapıyoruz. Hem bize hem de hocamıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Takip et
Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bu sezon Türkiye Kupası’nda gösterdiği başarılı performansla dikkatleri çekerek kupayı alan ve 2022-2023 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’ne katılmaya hak kazanan Sivasspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yola devam kararı alındı. Rıza Çalımbay için, Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi. Törene Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, 2. Başkan Erdal Sarılar ve yönetim kurulu mensupları katıldı.

Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı

Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, sözleşmenin hayırlı olmasını dileyerek, “Rıza hocamızla tekrardan birlikteyiz. Hocamızla 3 sene bir birlikteliğimiz oldu ve güzel anılarla ayrılmıştık. Daha sonra tekrardan takımımıza geldi ve bizi başarıdan başarıya taşıdı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bugün atacağımız imza kulübümüz açısından son derece mühim. Sivasspor’un 55 senelik tarihinde en uzun zaman görev alan teknik direktör olarak tarihimizde yer edindi hocamız. Kendisini tebrik ediyorum. Bu güzel beraberliğin devamını temin etmek maksadıyla hocamızla 1 sene daha sözleşme imzalıyoruz. Bu 1 sene sembolik, geçen yıl de söylemiştik. Hocamızın prensipleri gereği 1 senelik sözleşme yapıyoruz. Hocamızla uzun seneler gönül sözleşmesi imzalamış vaziyette olduğumuzu belirtmek isterim. Gene bugün hocamızla bir sene daha imzamızı atıyoruz. Hem bize hem de hocamıza hayırlı olması dileklerimle” şeklinde konuştu.

Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı

Rıza Çalımbay resmi sözleşmeyi imzaladı

“Çok mutluyum”

1 senelik sözleşmeye imza atan Rıza Çalımbay ise çok mutlu olduğunun altını çizerek, “Kendim de Sivaslı olduğumdan dolayı burada çalışmaktan çok mutluyum. Çünkü çok güzel bir istikrar yakaladık, inşallah bunu da daha güzel bir şekile dönüştürmek istiyoruz. Ben gerçekten çok mutlu oldum tekrar sözleşme imzaladığımız için. İnşallah bundan önce son 3 yıl nasıl başarılı olduysak, bunların üstüne koyarak daha iyi bir şekile getirmek için tüm çabayı göstereceğiz” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.