“Rıza Baba” Göründüğü Gibi Değilmiş

Arka Sokaklar dizisinde yıllardır "Rıza Baba" karakterini canlandıran ve "Rıza Baba" olarak tanınan Zafer Ergin'in göründüğü kadar genç olmadığı ortaya çıktı.

Arka Sokaklar dizisinin “Rıza Baba”sı Zafer Ergin, dizideki başarılı performansıyla gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Başarılı performansı ve enerjisiyle akıllara kazınan ünlü oyuncunun , göründüğü kadar genç olmadığı ortaya çıktı. Zafer Ergin’in yıllardır devam eden oyunculuk hayatının, enerjisine yansıdığı ve genç kalmasını buna borçlu olduğunu söylediği öğrenildi.

“RIZA BABA” KAÇ YAŞINDA?

Arka Sokaklar isimli dizide yıllardır Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin’in 76 yaşında olduğu öğrenildi. 2000’li yılların başında Kurtlar Vadisi’nde ”Baron Mehmet Karahanlı”yı canlandıran Ergin, dizilerde üstlendiği ağır karakter rolleriyle, hafızalarda yer etmeye devam ediyor.

13 sezondur yayında olan Aka Sokaklar dizisinde adeta demirbaş olarak Rıza Soylu karakterine hayat vermeye devam eden Zafer Ergin’in yaşını duyanlar, büyük şaşkınlık yaşıyor. 1942 yılında doğan Zafer Ergin, yaşından çok daha genç duruyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı