Oyun Devi Firma Yeni Oyununu Duyurdu!

League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games, yeni oyunu “Teamfight Tactics”i duyurdu. Ezeli rakibi “Dota”nın oyun modlarından “Auto Chess” ile büyük benzerlik gösteren yeni oyun modu “Teamfight Tactics” şimdiden milyonlarca oyuncuyu merak ve beklentiye soktu.

League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games, yeni oyunu “Teamfight Tactics”i duyurdu. Ezeli rakibi “Dota”nın oyun modlarından “Auto Chess” ile büyük benzerlik gösteren yeni oyun modu “Teamfight Tactics” şimdiden milyonlarca kullanıcıyı merak ve beklentiye soktu. 1 hafta boyunca test sunucularında sorunları giderilen mod, 9.14 yamasıyla birlikte çıkışını yapacak.

ŞANS VE ZEKA OYUNU

Geçtiğimiz aylarda oyun dünyasına giriş yapan ve çok kısa bir sürede yüz binlerce dolarlık turnuvaları düzenlenmeye başlanan “Auto Chess”, Riot Games’i harekete geçirdi. Yeni oyunu Teamfight Tactics’i Los Angeles’taki merkezinde tanıtan şirket, tüm dünyadan emektar turnuva oyuncularını ağırladı. Türkiye’den de üç kişilik bir grup tanıtım organizasyonundaki yerini aldı. Aynı anda 8 kişinin birbirleriyle mücadele edeceği sıra tabanlı şans ve zeka oyununda oyuncular birbirleriyle her tur teke tek mücadele edecek. 8 kişilik maçı hayatta kalan tek bir oyuncu kazanabilecek. Oyuncuları şans eseri karşılarına gelen “Şampiyonları” seçecek ve onları güçlendiren eşyalarla donatacak. League of Legends oyununu daha önce oynamış olanlar şampiyonları yakından tanıdıkları için, diğer oyunculara göre bir adım önde olacaklar.

27 HAZİRAN’DA GELİYOR

Her ne kadar League of Legends’ın içerisindeki bir mod olarak kabul edilse de, Teamfight Tactics başlı başına bir oyun gibi. League of Legends hesapları üzerinden girilebilecek oyunun şimdiden Türkiye’deki turnuvaları organize edilmeye başlandı. Klavyeye hiç dokunmadan bile oynanabilecek zeka ve şans oyunu, her yaştan insanı içine çekecek gibi görünüyor. Oyun 27 Haziran gecesi Türkiye sunucusunda çıkış yapacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı