adplus-dvertising

Rihanna, yeni kurulan Barbados Cumhuriyeti’nin kahramanı oldu!

Karayipler’in ada ülkesi Barbados’un Birleşik Krallık’tan bağımsızlığını ve cumhuriyeti ilan ettiği törende, meşhur şarkıcı Rihanna, ‘Ulusal Kahraman’ ilan edildi. Rihanna, törende Prens Charles ile de buluştu.
Takip et
Rihanna, yeni kurulan Barbados Cumhuriyeti’nin kahramanı oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Karayipler’in ada ülkesi Barbados, 400 senelik geçmişin sonrasında Birleşik Krallık ile bağlantısını kestiğini, bağımsızlığını ve cumhuriyet olduğunu bugün ilan etti.

Türkiye saatiyle gece yarısı gerçekleştirilen törende, dünyaca meşhur Barbadoslu şarkıcı Rihanna (30), ‘Ulusal Kahraman’ olarak taç giydi. Rihanna törende, dünya çapındaki başarısıyla Barbados’a umut olması sebebiyle 11. Ulusal Kahraman olarak onurlandırıldı.

Rihanna, memleketi Barbados’taki törende İngiltere kraliyet varisi Prens Charles ile buluştu.

Rihanna, yeni kurulan Barbados Cumhuriyeti’nin kahramanı oldu!

Prens Charles’ın konuşma yaptığı törende Rihanna ile keyifli sohbeti dikkat çekti. Her ikisi de maskeli olan Rihanna ve Charles’ın sohbet sırasında gülümsedikleri görüldü.

ELBİSESİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Şarkıcı, turuncu renkli tek omuz elbisesiyle de dikkatleri üstüne çekti.

Barbados Başbakanı Mia Mottley, törendeki konuşmasında, şarkıcının başarılarını vurgulayarak, “Rihanna, mükemmellik arayışı, yaratıcılığı, disiplini ve her şeyden önce doğduğu ülkeye olan olağanüstü bağlılığı sayesinde dünyanın da hayal kuvvetine hükmediyor” şeklinde konuştu.

Rihanna, yeni kurulan Barbados Cumhuriyeti’nin kahramanı oldu!

Mottley, “Hükümetimiz, Büyükelçi Robyn Rihanna Fenty’ye Ulusal Kahraman unvanı verilme kararını nezaketle kabul etti” diyerek konuştu.

2018 senesinde Barbados Büyükelçisi olan Rihanna, bu konuşma karşısında duygulandı ve kendisini tebrik edenlere de teşekkür etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.