Rihanna Yeni Görüntüsüyle Herkesi Şaşırttı

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın büyükannesi ve büyükbabası adına kurduğu Clara Lionel Vakfı'nın geleneksel balosu bu yıl New York'ta gerçekleştirildi. Ünlü şarkıcının yeni görüntüsü ise akıllara, ''Hamile mi?'' sorusunu getirdi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna dün katıldığı ve kendi kurucusu olduğu Clara Lionel Vakfı’nın krımızı halı geçiş töreninde hayranlarını büyüledi. Büyükannesi ve büyükbabası adına kurudğu vakfın geleneksel balosu için düzenlenen törende bir detay gözlerden kaçmadı.

Rihanna

Rihanna’nın giydiği şık elbisenin göbek kısmına dikkat edildiğinde şişlik olduğu fark edildi. Bu durum akıllara, ”Acaba hamile mi?” sorusunu getirdi. Fakat gerçek sonradan ortaya çıktı.

Rihanna

O DA ”BEDENSEL POZİTİVİZM” AKIMINA KATILDI

Rihanna’nın görüntüsündeki değişikliğin sebebinin, bir süredir aldığı kilolar olduğu ve hamilelik olmadığı ortaya çıktı. Bedensel pozitivizm akımına katılan güzel şarkıcı, gecenin en çok dikkat çeken ismiydi. Ev sahibesi olarak katıldığı baloda güzelliği ve kıyafetiyle herkesi büyüleyen güzel şarkıcı, kurduğu bu vakfın dünyanın farklı bölgelerinde yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmesini sağlıyor.

Rihanna

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı