Rıdvan Dilmen: Sergen Yalçın, Caner Erkin’i silmiş!

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın deplasmanda 5-1 kazandığı Denizlispor maçını değerlendirdi. Dilmen, Sergen Yalçın'ın Caner Erkin'i sildiğini belirtirken "Beşiktaş bence seneye stopere kesin transfer yapacak. Vida ve Ruiz'i tutup Roco'yu göndererek bir ismi kadrosuna katacak. Roco'nun işi zor. Roco Beşiktaş'ın futbolcusu değil" ifadelerini kullandı.
Takip et
Rıdvan Dilmen: Sergen Yalçın, Caner Erkin’i silmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü futbol adamı Rıdvan Dilmen, 90 dakikayı NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi. Burak Yılmaz’ın Beşiktaş için çok önemli olduğunu vurgulayan Dilmen, ‘Beşiktaş’ın şöyle bir artısı var. Oynamak istiyorlar. Her an her dakika gol yiyecek gibi oynuyorlar. Bazen bazı oyuncular senin sezonu götürür. Mesela Burak Yılmaz. Dikkat edin maçta en çok top kaybı yapan Burak’tır. Ancak Beşiktaş’ın topla oynadığı süreçte en çok topla oynayan ve en etkili oynayan Burak Yılmaz.’ dedi.

“HAKEMİN CİDDİ BİR HATASI VAR, BENCE DALDI”
Rıdvan Yılmaz’ın Ersin’e yolladığı ve genç kalecinin topu eline aldığı pozisyon hakkında da konuşan ünlü yorumcu, “Hakemin ciddi bir hatası var, bence daldı. Siyah-beyaz gibi bir karar değil. Rıdvan’ın geri pası var. Rıdvan’ın yaptığında hata yok, geri pas yapabilirdi, kaleci ayağını kullanmalıydı. Mete hocanın bariz hatası var. Mete Kalkavan’ın hem iyi insan, hem de düzgün bir hakem olduğunu düşünüyorum ama Denizlispor’un beklediği geri pasta bence hakem hatası değil, insan hatası oldu. Daldı Mete hoca.” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ ROCO’YU GÖNDERİP KESİN BİR STOPER TRANSFERİ YAPACAK”
Beşiktaş’ın atlet bir stoper bulması gerektiğini belirten Dilmen, “Beşiktaş bence seneye stopere kesin transfer yapacak. Vida ve Ruiz’i tutup Roco’yu göndererek bir ismi kadrosuna katacak. Roco’nun işi zor. Roco Beşiktaş’ın futbolcusu değil. Mesela Ruiz de ağır ama akıllı bir stoper. Vida’nın ayağı kötü değil, havası da fena değil ama ne yapıp edip bir atlet bulması lazım Sergen hocanın” diye konuştu.

“SERGEN YALÇIN’IN CANER ERKİN’İ SİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”
Sergen Yalçın’ın Caner Erkin’i sildiğini düşündüğünün altını çizen ünlü yorumcu, “Sergen hocanın kafasında anladığım kadarıyla Caner yok. Rebocho da gitti, Rıdvan üzerinden devam edilecek. Rıdvan’ı beğendim, adını da beğendim kendini de ama orada yalnız bırakmazlar. Bırakmamaları da lazım. Doğru şekilde fırsat buluyor” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.