Ricardo Quaresma’nın Türkiye’de işi tamamen bitti!

Son Dakika Haberi... Kasımpaşa'da forma giyen Beşiktaş'ın eski yıldızı Ricardo Quaresma'nın Türkiye ile olan bağı tamamen kopuyor...

Kasımpaşa’nın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Porto’ya geri dönebileceğinin sinyallerini verdi. Porto’nun kendisi için yerinin farklı olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, “Porto’da idmana çıktığım ilk günden bu yana, kulüple adım hep yan yana geliyor. Ne olacağını bekleyip görmek gerekiyor. Sergio Conceiçao, Porto için harika bir teknik adam. Çok iyi işler yaptı, kupalar kazandı. Kazanmak isteyen her oyuncu, onunla çalışmak ister.” şeklinde konuştu.

QUARESMA’NIN ADRESİ PORTO

Futbol oynamaya devam etmeyi düşündüğünü belirten yıldız isim, “Kasımpaşa’da şu anda iyiyim fakat Porto’ya olan aşkımı herkes biliyor. Hala aynı kazanma kuvvetine sahibim ve galibiyet ile mağlubiyet arasındaki o farkı da oluşturan bu” diyerek konuştu.

Eski takım arkadaşı Pepe hakkında de görüşleri sorulan Quaresma, “Pepe kendini kanıtlamış, müthiş bir oyuncu. Oynadığı her yerde kazandı, geçmişi çok sağlam. Onu kaybeden her takım, eksikliğini hissedecektir” yanıtını verdi. Quaresma’nın Kasımpaşa ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı