Reynmen’in köpeği bahçesine giren kuryeye saldırdı!

Reymen, evine gelen kuryeyi bahçeye davet etti. Ancak o anda oynadığı köpeği tasmasından kurtulunca kuryeye saldırdı. Çeşitli yerlerinden yaralanan kurye Reymen'den şikayetçi oldu.
Takip et
Reynmen’in köpeği bahçesine giren kuryeye saldırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

39 yaşındaki kurye Doğan Demir, 26 Eylül gecesi 23.00 sıralarında şirkete gelen siparişi teslim etmek için yola çıktı. Genç adamın yanında aynı şirketin başka bir çalışanı daha vardı.

Sabah’ın haberine göre Kemerburgaz’daki adrese siparişi teslim etmek için zile basan kurye, kapıyı açan şahsın yanında köpek gördü. Bu kişi meşhur şarkıcı Reynmen’di.

Reynmen’in köpeği bahçesine giren kuryeye saldırdı!

KURYE YERE DÜŞTÜ

Reynmen, iddiaya göre “Ben köpeği tutuyorum, siz malzemeleri içeri bırakır mısınız?” diyerek ricada bulundu. Teklifi kabul eden kurye, bahçeye girerek siparişi teslim edecekti. Fakat kurye içeri girdiği anda meşhur şarkıcı tasmasından tuttuğu köpeği elinden kaçırdı ve köpek kuryeye saldırdı. Meşhur şarkıcının köpeği, genç adamı ısırdı. Yere düşen kuryenin sırtında darbe oluştu. Devlet hastanesine başvurarak aldığı raporun sonrasında karakola giden kurye, Reynmen’den şikayetçi oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.