Reynmen’in Konser Biletleri, Rekor Fiyatla Satışa Sunulacak!

Ünlü youtuber Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş en son çıkardığı Ela isimli şarkısı ile dinlenme rekoru kırarak müzik dünyasında büyük ses getirmişti. Ünlü Youtuber, yayınladığı kliplerin dünya listesine girmesinin ardından müzik dünyasında tepkilere neden olmuştu. Reynmen şimdilerde ise Çeşme’de vereceği konser ile gündeme geldi.  

Son çıkardığı Ela şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden Reynmen müzik dünyasının gündemine oturmuştu. En çok dinlenenler listesinin başında yer alan Reynmen’in bu başarısı bazı sanatçılar tarafından eleştirilse de bazı sanatçıların takdirini toplamıştı.


Geçtiğimiz günlerde albüm çıkaracağını duyuran Reynmen, sevenlerine müjdeli haberi kendisini eleştirenlere gönderme yaparak duyurmuştu. Reynmen şimdiler ise İzmir Çeşme’de vereceği konser biletlerinin fiyatı ile gündemde.

LOCADAN İZLEMEK 30 BİN TL

Ünlü modacı Tolga Çam’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda ünlü Youtuber’ın İzmir Çeşme Tren’de konser vereceğini duyurdu. Çam Reynmen’in Tren’de vereceği konserin loca fiyatının 30 bin TL olduğunu iddia ederek Reynmen’e gönderme yaptı.

Ünlü Youtuber’ın loca fiyatının Jennifer Lopez’le yarıştığını dile getiren modacı, konsere katılmayacağını da esprili bir dille paylaşımında ifade etti. Reynmen’in 30 bin TL olduğu söylenen konserine ünlülerin nasıl bir tepki vereceği ve katılımın nasıl olacağı şimdiden merak konusu.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı