Reynmen, Sosyal Medyayı Yıktı

Sosyal medya fenomeni olarak başladığı kariyerinde müzik sektöründe de büyük başarı yakalayan Reynmen takma isimli Yusuf Aktaş, Instagram’dan yaptığı son paylaşımlarla büyük ses getirdi.

Sosyal medya fenomeni Reynmen, müzik sektörüne girdikten sonra şöhretini ikiye katladı. Yıldız isim, yaptığı şarkılarla YouTube’da rekor dinlenme oranlarına ulaşarak, büyük beğeni topladı. Gerçek adı Yusuf Aktaş olan yıldız, Instagram’da yaptığı son paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. Spor salonunda çok fazla vakit geçiren ünlü isim spor sonrası fotoğraflarını paylaştı.

Reynmen, Sosyal Medyayı Yıktı

Fotoğraflarda Reynmen’nin kas kütlesinde müthiş bir artış olduğu gözlemlenirken, paylaştığı fotoğraf 1,5 milyon kişi tarafından beğenildi. 30 bin yorum alan fotoğrafın altına ünlü isimler de yorum yazdı. A Milli futbolcu Cenk Tosun, ”Wöhh be Hulk musun be kardeşim!” yorumunda bulundu.

Reynmen, Sosyal Medyayı YıktıReynmen geçtiğimiz hafta da A Milli Basketbol takımımıza yaptığı şarkıyla gündeme gelmişti. Yıldız isim bu yaza Ela şarkısıyla damga vurmuş ve yükselişini devam ettirmişti.

Reynmen, Sosyal Medyayı Yıktı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı