Resmi Gazete’de Yayımlandı! Bayramda Hepsi Ücretsiz!

Vatandaşın merakla beklediği, 'Bayramda otobüsler ve köprüler ücretsiz mi?' sorusuna cevap geldi. Kurban Bayramı tatili boyunca köprü, otoyol ve belediyeye ait olan tüm toplu taşıma araçlarının ücretsiz olacağı Resmi Gazete'de yayımlanarak kesinlik kazandı.

Her bayram olduğu gibi bu yıl da merakla beklenen açıklama geldi. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala köprü, otoyol ve belediye otobüslerinin ücretsiz olacağı kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak kesinleşti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Kurban Bayramının başlangıcı olan 10 Ağustos Cumartesi saat 00:00’dan (Cuma’yı Cumartesi’ne bağlayan gece) itibaren, 15 Ağustos Perşembe 07.00’ye kadar Karayollarının sorumluluğunda bulunan otoyollarla, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişler ücretsiz olacaktır.

OTOBÜSLER ÜCRETSİZ

Otobüsler için ise, 11 Ağustos Pazar günü saat 00.00’dan (Cumartesi gününü Pazar’a bağlayan gece) itibaren, 14 Ağustos Çarşamba günü saat 24.00’e kadar tüm belediye toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet verecektir.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı