Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Anneler günün gelmesi ile birlikte çocukları annelerine söyleyebilecekleri en güzel sözleri araştırmaya başladı. Uzaklarda olanlar ise en güzel anneler günü kısa mesajı hangisi diye araştırmaya başladı bile. Annenize bu anlamlı günde söyleyebileceğiniz güzel sözleri ve mesajları sizler için derledik.
Takip et
Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anneler Günü mesajları sayesinde 2021 anneler gününde anneye, teyzeye, ablaya ve kayınvalideye en güzel duygusal mesajları gönderebilirsiniz. Manevi değeri çok büyük olan Anneler Günü, 9 Mayıs Pazar günü tüm dünyanın gündeminde yer alıyor. Evlatları için büyük fedakarlıklara göğüs geren annelerin bu önemli gününü kutlamak isteyen kişiler sevdiklerine gönderebilirler. İşte, bu kapsamda kullanabileceğiniz birbirinden anlamlı, kısa ve öz olan anlamlı Anneler Günü mesaj seçenekleri…

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!
ANNELER GÜNÜ MESAJLARI 2021

2021 yılının en özel günlerinden biri olan Anneler Günü geldi çattı. Ülkemizde her mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl 9 Mayıs’a denk geliyor. Bu özel günde kendi annelerini, anne olan teyzelerini, ablalarını ve kayınvalidelerini özel hissettirmek isteyen kişiler, Anneler Günü mesajlarında kısa-uzun seçenekler ile duygusal ve resimli Anneler Günü mesajı seçeneklerini bir arada görmek ve en çok hoşuna gideni SMS olarak ya da sözlü olarak dilediği kişiye iletmek istiyor. İşte, Anneler Günü mesajlarında kısa, uzun, duygusal ve en güzel resimli alternatifler…

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

ANNELER GÜNÜ MESAJI KISA

Anneler Günü mesajları ve sözleri, evlatların en 9 Mayıs 2021 Anneler Günü çerçevesinde en çok araştırdığı konular arasında yer aldı. Bizler de bu özel gün için mesajları bir araya getirdik…

Acılarımızı azaltan, sevinçlerimizi çoğaltan, giymeyip giydiren, evlatlarının başarısı, huzuru ve mutluluğu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Varlığıyla bizlere güç veren, çalışan, üreten, gücümüze güç katan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Tarifi imkansız sevginin, şefkatin, merhametin ve fedakarlığın simgesi saygıdeğer annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Çocuklarını 9 ay karnında, 9 yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

3Canımızdan çok sevdiğimiz tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dolu bir yaşam sürmeleri dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım

Ana gibi yar olmaz. Anneler ailenin direği, temel taşıdır. Onları yılda bir kez değil, her zaman başımızın tacı yapmalıyız. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Şefkatin timsali olan, hayatını evlatlarına adayan tüm annelerimizin anneler gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Bizleri güçlü kılan değerli varlıklarımız tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlarım.

Ömürlerini ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerin, Anneler Günü’nü kutlarım.

4Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin, anne adaylarının, anneannelerin, babaannelerin, teyzelerin, halaların, kayınvalidelerin ve anne şefkatini yüreğinde taşıyıp henüz annelik duygusunu tadamamış tüm kadınlarımızın ’Anneler  Günü’ kutlu olsun.

Tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Annelerimizi sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anne şefkattir, merhamettir. Cennet onların ayakları altındadır. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Sevgilerin en büyüğünü hak eden, insanları her zaman sevgiyle kucaklayan tüm annelerin “Anneler Günü”nü kutlar, ellerinden öperim.

5Toplumda en iyi öğretmen olan kişi de annelerimizdir çünkü bizi hayata en güzel şekilde annemiz hazırlar. Ailelerin temeli ve yuvaların yapıcısı annelerimizi bu güzel günde unutmayalım ve baş tacı yapalım. Başımızın tacı olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor ve ellerinden öpüyorum.

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem…

Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok, aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

6Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!

Resimli anneler günü mesajı, En güzel anneler günü sözleri!

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.

Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim..

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

7En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.

Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

8Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.