adplus-dvertising

Resimde kaç rakam var? Dikkat testi ile beyin jimnastiği

Zeka testi çözerek beyin jimnastiği yapabilirsiniz. Hazırlanan test, bulmacaseverler tarafından da sevilerek yapılacaktır. Uyanık bir zihne sahip olanlar tarafından çözülebilecek IQ testinde mantıksal akıl yürütme yapmalısınız. Peki söyleyin bakalım, resimde kaç rakam var?
Takip et
Resimde kaç rakam var? Dikkat testi ile beyin jimnastiği
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zeka testleri yapmak için akıl yürütmelisiniz. Bu tür testlerde sıra dışı düşünmeli ve zihinsel potansiyelinizi en üst seviyede kullanmalısınız. Sosyal medyada oldukça ilgi gören zeka testlerinden bir tanesi olan bu görsel, okuyucular tarafından tartışıldı. Peki sizce bu zeka testinde kaç rakam var?

Resimde kaç rakam var? Dikkat testi ile beyin jimnastiği

ŞAŞIRTMACALI ZEKA TESTİ: HAZIRLANAN GÖRSELDE KAÇ RAKAM VAR?

Bu tür testleri çözmeden önce heyecanınızı kontrol altına almalısınız. Tüm dikkatinizi toplayıp testte sizden ne istendiğini anlamalısınız. Sosyal medyada tartışmalara sebep olan zeka testinde sizin ne düşündüğünüzü merak ediyoruz. Sizce bu görselde kaç rakam var?

DİKKATLİ OLUN VE CEVAP VERİN

Dikkatli olanlar tarafından kolaylıkla çözülebilecek zeka testini yanıtlamadan önce hazırlanan görsele bir daha bakın. Dikkatli olup doğru cevap verdiğinize karar verirseniz o zaman aşağıda verdiğimiz yanıtla kendi bulduğunuzu karşılaştırın.

HER GÜN ZEKA TESTİ YAPMAYA ÇALIŞIN

Bu tür testler gözlem ve analitik becerilerinizi sınamanızı sağlayacak. Bu tür testleri her gün yaparak beyin jimnastiği yapmanız sağlığınız açısından da iyi olacaktır. Cevabınıza karar verdiyseniz o zaman artık aşağıdaki sonuca bakabilirsiniz.

Resimde kaç rakam var? Dikkat testi ile beyin jimnastiği

SİZ KAÇ RAKAM BULDUNUZ?

Hazırlanan görselden de anlayacağınız gibi doğru cevap 1, 2, 3, 7, 5, 0, 8, 6 ve 9. Peki siz kaç rakam buldunuz? Kendi cevabınızda eksik olan rakamlar var mı? Yorumlara yazmayı unutmayın.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.