adplus-dvertising

Resepsiyona gelen albay kendisini karşılayan valiyi görmeyince görev yeri değiştirildi

Tokat Valiliği tarafından düzenlenen 30 Ağustos resepsiyonunda şoke eden bir an yaşandı. Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi, gelen konukları kapıda karşılayıp herkesle tek tek tokalaştı. O sırada içeriye giren albayın telefonla konuştuğu ve kendilerini selamlayan Vali ile eşine bakmadan içeri girdiği görüldü. AK Partili Şamil Tayyar, yaşanan olay nedeniyle albayın il dışına gönderildiğini açıkladı.
Takip et
Resepsiyona gelen albay kendisini karşılayan valiyi görmeyince görev yeri değiştirildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tokat Valiliği’nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda yaşanan bir olaya ait görüntüler ortaya çıktı. Resepsiyona ev sahipliği yapan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi, gelenleri kapıda karşıladı. Çift, her gelenle tek tek tokalaştı.

ÖYLECE GEÇİP GİTTİLER

Bu sırada kalabalık bir askeri grup kendilerini kapıda karşılayan Vali Numan Hatipoğlu’nun elini sıkmadı. Hatta en önce bulunan albayın içeriye telefonla konuşarak girdiği ve Vali’nin olduğu tarafa bakmadığı görüldü. O anlar sosyal medyada da tepki çekti.

Resepsiyona gelen albay kendisini karşılayan valiyi görmeyince görev yeri değiştirildi

İL DIŞINA GÖNDERİLDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, görüntülerle ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Disiplin soruşturması açıldığını, bir albay ve binbaşının il dışına gönderildi. Beyler, herkes haddini bilecek” ifadelerini kullandı.

Resepsiyona gelen albay kendisini karşılayan valiyi görmeyince görev yeri değiştirildiResepsiyona gelen albay kendisini karşılayan valiyi görmeyince görev yeri değiştirildi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.