adplus-dvertising

Reha Muhtar’dan kızına şiddet uyguladı iddialarına cevap!

Reha Muhtar'ın eski eşi Deniz Uğur tarafından ortaya atılan kızına şiddet uyguladı iddialarına katıldığı canlı yayın programından cevap verdi.
Takip et
Reha Muhtar’dan kızına şiddet uyguladı iddialarına cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızlarına şiddet uyguladığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunmuş, mahkeme 13 yaşındaki kızın velayetini Muhtar’dan alıp 2 aylığına annesine vermişti.

Konuyla alakalı açıklama yapan Muhtar şunları belirtti: “15 gündür çocuklarım mobbing altında, bana gösterilmiyor. Deniz Mina’nın ilk ifadesinde şiddet iddiası yok. 14 gün sonra bu şekilde bir ifade veriyor. Poyraz’ın bütün mobbing’e karşın ‘Babamla mutluyum’” diyor.” Velayeti hâlâ kendisinde olan oğlunun annesi tarafından kaçırıldığını da öne süren Muhtar, “Oğlum, 4 özel korumayla adliyeden kaçırılıyor. Çocuğumu vermiyorlar. Deniz Uğur hakkında hapis cezası için Cumhuriyet Savcısı’na müracaatta bulundum” şeklinde konuştu.

Manevi kızı Ayşe Nazlı’nın kendisine destek olduğunu dile getiren Muhtar, “3 çocuğum var. Çocuklarıma bir fiske vursam biyolojik olmayan çocuğum ve Poyraz, babalarıyla alakalı şikâyette bulunmazlar mı?” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.