“Red Notice” Kadrosu Giderek Güçleniyor!

Başrolünde Dwayne Johnson ve Gal Gadot gibi isimlerin olduğu "Red Notice" filminin oyuncu kadrosuna Deadpool rolüyle sinemaları kasıp kavuran Ryan Reynolds da katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’in Universal Pictures’den devraldığı Red Notice filminin oyuncu kadrosu bir hayli zengin. Filmin vizyon tarihi ise 13 Kasım 2020 olarak belirlendi. Filmde Dwayne Johnson, dünyanın en tehlikeli sanat eseri hırsızının peşinde olan bir interpol ajanını oynuyor. Ryan Reynolds’un rolü ise henüz açıklanmadı.


Filmin oyuncu kadrosuna “Wonder Woman” filmiyle büyüleyen Gal Gadot da Nisan ayında katılmıştı. Filmin yönetmenlik koltuğundaki ismi Rawson Marshall Thurber yaptığı açıklamada, “Filmin yapımcısı Scott Stuber ve global izleyici kitlesine inandığım Netflix ile proje hazırlamaktan heyecan duyuyorum. Yerel heyecanlardan ziyade, küresel bir heyecan yaratmak istiyorduk. Bunu Netflix sayesinde başaracağız” ifadelerini kullandı.

“BU FİLM İZLENİR”

Başrolünde Dwayne Johnson’ın oynadığı “Jumanji” Amerika’da 404 milyon dolar hasılat yapmıştı. Ryan Reynolds’un parladığı “Deadpool” 363 milyon dolar hasılatıyla bekleneni vermişti. Gal Gadot ise harika oyunculuğuyla, gişelerde istediğini bir türlü elde edemeyen DC’nin sonunda yüzünü güldürmeyi başarıp 412 milyon dolar gelir elde etmişti. Sinema eleştirmenleri, güçlü oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak Red Notice filmi için, “Bu film izlenir” ortak yorumunu yapıyorlar.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı