adplus-dvertising

Red Bull Uçuş Günü’ne 15 gün kaldı

Cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne 15 gün kaldı. Uçuş araçlarını hazırlamaya başlayan 38 takım, birbirinden enteresan ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek.
Takip et
Red Bull Uçuş Günü’ne 15 gün kaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üç sene aradan sonra İstanbul’a geri dönecek olan havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği Red Bull Uçuş Günü’ne 15 gün kaldı. Uçuş araçlarını hazırlamaya başlayan 38 takım, birbirinden enteresan ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek. Yalnızca uçuş mesafesinin değil, uçuş öncesinde düzenlenen performansların da değerlendirildiği organizasyonda katılımcılar, hazırlayacakları özel şovla da jüriyi etkilemeye çalışacak. Üç sene aradan sonra, İstanbul’u beşinci defa uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan Sahili’nde gerçekleşecek. Red Bull Uçuş Günü’yle alakalı bütün bilgilere redbullucusgunu.com adresinden ulaşılabilir.

Yalnızca en uzağa uçmak yetmiyor

2019 senesinde Caddebostan Sahili’nde 200 bin kişiyi ağırlayan etkinlikte bu yıl de enteresan ve fantastik uçuş araçlarını hazırlayan takımlar, birbirinden tarz kostümleriyle yüzbinlerce izleyicinin önünde uçma hayalini gerçekleştirecek. Yalnızca uçuş mesafesinin değil, uçuş öncesinde düzenlenen performansların da değerlendirildiği organizasyonda katılımcılar, hazırlayacakları özel şovla da jüriyi etkilemeye çalışacak.

Dario Costa gösteri uçuşu yapacak

5. Red Bull Uçuş Günü’ne dünyanın en mühim akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa da misafir olacak. Bir imkansızı başararak Kuzey Marmara Otoyolu, Çatalca Mevki T1 ve T2 tünellerinden uçarak ‘Uçak ile En Uzun Tünel Uçuşu’ dünya rekoruna imza atan Dario Costa, Uçuş Günü’nde gösteri uçuşu yaparak, izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Jüri koltuğunda ise Müge Boz, Caner Erdeniz, Muhammed Yılmaz, Yağmur Sarıoğlu, Aslı Bekiroğlu, Doğan Kabak, Kerem Gök, Mervan Tepelioğlu ve Kamufle oturacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.