adplus-dvertising

Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna alacak

Cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna almaya hazırlanıyor. Uçuş araçlarını hazırlayan 30 takım, birbirinden enteresan ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek. Üç sene aradan sonra, İstanbul’u beşinci defa uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleşecek.
Takip et
Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna alacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üç sene aradan sonra İstanbul’a geri dönecek olan havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna almaya hazırlanıyor. Uçuş araçlarını hazırlayan 30 takım, birbirinden enteresan ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek. Üç sene aradan sonra, İstanbul’u beşinci defa uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan Sahili’nde yapılacak.

Yalnızca en uzağa uçmak yetmiyor

2019 senesinde Caddebostan Sahili’nde 200 bin kişiyi ağırlayan etkinlikte bu yıl de enteresan ve fantastik uçuş araçlarını hazırlayan takımlar, birbirinden tarz kostümleriyle yüzbinlerce izleyicinin önünde uçma hayalini gerçekleştirecek. Yalnızca uçuş mesafesinin değil, uçuş öncesinde düzenlenen performansların da değerlendirildiği organizasyonda katılımcılar, hazırlayacakları özel şovla da jüriyi etkilemeye çalışacak.

Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna alacak

Birinciyi ünlüler tespit edecek

Caddebostan Sahili’nde düzenlenecek 5. Red Bull Uçuş Günü’nde birinciyi ünlüler tespit edecek. Yarışmacıların uçuş araçlarına uyumlu olacak eğlenceli kostümleri ve sahne şovları ile rampadan denize uçacağı organizasyonun jüri koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Muhammed Yılmaz, Yağmur Sarıoğlu, Aslı Bekiroğlu, Doğan Kabak, Kerem Gök, Mervan Tepelioğlu, Kamufle ve Ogeday Girişken oturacak.

Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna alacak

Dario Costa gösteri uçuşu yapacak

Dünyanın en mühim akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa da Red Bull Uçuş Günü’ne misafir olacak. Öte Yandan Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Ali Türkkan, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Bora Altıntaş, Kübra Dağlı, Berke Dikişçioğlu, İsmail ‘Isopowerr’ Can Yerinde, Can Öncü ve Deniz Öncü de katılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.