adplus-dvertising

Recep İvedik 7’nin yayın tarihi belli oldu!

Oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar’ın hem başrol oyuncusu hem de senaristi olduğu Recep İvedik serisinin 7. filminin yayın tarihi belli oldu.
Takip et
Recep İvedik 7’nin yayın tarihi belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Daha önce Disney Plus Türkiye’de yayınlanacağı açıklanan Recep İvedik 7’nin yayın tarihi belli oldu.

Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, “İşte beklenen gün… Kral geliyor. Recep İvedik 7. Ormanlar nasıl savunulurmuş herkes görecek. 9 Aralık’ta Disney Plus Türkiye’de” ifadelerini kullandı.

Recep İvedik 7’nin yayın tarihi belli oldu!

RECEP İVEDİK 7’NİN KONUSU NE? RECEP İVEDİK 7 OYUNCULARI KİMLER?

2017 yapımı 5. filmiyle 7 milyon 437 bin seyirciye ulaşan ve Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen filmi olan Recep İvedik serisinin yeni filminde, şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı mücadeleye koyulur.

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik rolüne geri döndüğü Recep İvedik 7’de, ünlü oyuncuya Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi gibi isimler eşlik ediyor.

Recep İvedik 7’nin yayın tarihi belli oldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
24 Kasım 2022, 12:41 tarihinde yazildi

BU ŞAHAN DENEN KARDEŞTE BİR ECEP İVEDİK KARAKTERİNİ TUTTURDU DİYE 15 SENEDİR AYNI TERANE. İNSAN BİRAZ KENDİNİ GELİŞTİRİR.HEP AYNI KARAKTERİ OYNAMAKTAN SIKILIR İNSAN. TABİ AMAÇ PARA OLDUĞU İÇİN AKTÖRLÜKTE AŞAMA KAYDETMEK FALAN KİMİN UMRUNDA Kİ.. TORUNLARI DİYECEKKİ BİR DEDEMİZ VARDI FİLM ÇEVİRMİŞ. EEEE? HANGİ FİLMLERİ ÇEVİRDİ VEYA SEVİLEN FİLM HANGİSİYDİ. RECEP İVEDİK KARAKTERİ BİTTİ BAŞKA YOK. :-))))))))

  • Cevapla
  • 0