Recep İvedik 6 Galası Ünlü İsimlerin Akınına Uğradı!

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 6 Galası adeta yıldızlar geçidine döndü. Galaya birçok ünlü isim katılırken renkli dakikalar yaşandı.

Kanyon AVM’de galası yapılan filme birçok ünlü isim katıldı. Şahan Gökbakar ise galada yaptığı açıklamada “Recep İvedik 6 ilk defa izleyici karşısına çıkıyor bu yüzden çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.


Yaptığı hiç bir filmi gişe rekorları kırsın diye yapmadığını söyleyen Şahan Gökbakar, içindede büyük bir merak olduğunu itiraf etti. Her film öncesinde bir öncekinden daha fazla ilgi görüp görmeyeceğine dair sorular olduğunu söyleyen ünlü oyuncu kameralar karşısında heyecanını gizleyemedi. Filmin Galasına pek çok ünlü katılırken bazı ünlülerden Recep İvedik 6 ile ilgili yorumda geldi.

Mahsun Kırmızı Gül, Recep İvedik artık bir halk kahramanı olmuştur ve toplum benimsemiştir diyerek “Bir önceki filmde de kahkahalarla gülmüştüm. Şu anda Türkiye’nin gülmeye ihtiyacı var. Sanırım sinema izleyicisi kasım ayında bol bol eğlenecek.”  ifadelerini kullandı.

Engin Altan Düzyatan ise Recep İvedik serisinin tamamını izlediğini söyleyerek, “Hikayesi beni çok etkiliyor. Afrikayı çok severim. Umarım yine bir rekor kırar.” dedi.

Demet Akbağ, her zaman olduğu gibi başarılı olacağına inandığı filmin yeni başarısına tanık olmaya geldiğini aktardı.

Gala gösterimine ayrıca şarkıcı Berkay, oyuncu Murat Han, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy‘un eşi Pervin Ersoy, oyuncu ve sunucu Seray Sever gibi pek çok ünlü isim katıldı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı