Recep İvedik 6 Fragmanı İzleyiciyle Buluştu

Yıllardır gişe rekorlarını alt üst eden Recep İvedik film serisinin 6. filmi olan Recep İvedik 6'nın fragmanı yayınlandı.
Recep İvedik 6 Fragmanı İzleyiciyle Buluştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar’ın oluşturduğu, ilk başlarda “Dikkat Şahan Çıkabilir” isimli programda skeç olarak gördüğümüz Recep İvedik karakteri film serisi olarak yıllardır gişe rekorları kırıyor. Şahan Gökbakar’ın oynadığı ve yapımcılığını yaptığı filmin yönetmen koltuğunda il 5 filmde olduğu gibi kardeşi Togan Gökbakar bulunuyor. Çoğu zaman eleştirilere maruz kalan Recep İvedik serisi tüm eleştirilere rağmen her filmiyle gişe rekorları kırmayı başarmıştı. Bugün Şahan Gökbakar’ın filmi Recep İvedik 6’nın fragmanı yayınlandı.

RECEP İVEDİK KENYA’DA

Her filminde başından türlü olaylar geçen Recep İvedik, serinin 6. filminde Kenya’ya gidecek. Kenya’da başına gelecek türlü komik olaylarla izleyiciyi kahkahalara boğacak.

RECEP İVEDİK FRAGMANI REKOR KIRDI

8 Kasım’da vizyona girecek Recep İvedik 6’nın fragmanı yayınlandıktan sonra 12 saatte 2.5 milyon kişi tarafından izlendi, Recep İvedik  bir rekora daha imza attı. Recep İvedik bu kez Kenya’ya gidiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.