Raylara İtilen Kadın Kıl Payı Kurtuldu

Kanada’da bir metro istasyonunda birlikte yürüdüğü arkadaşını raylara iten kadın herkesi şaşırttı.

Kuzey Amerika’da meydana gelen olayda bir kadın yanındaki arkadaşına omuz atarak raylara itti. Arkadaşı tarafından itilen kadın rayların olduğu alana düşerek ölümden döndü. Trenin istasyona yakın olduğu için durduğu olayda kadın trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olayın ardından müdahale edilen kadın olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.


65 yaşındaki arkadaşını raylara iten kadın ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alındıktan sonra mahkemeye sevk edilen Victoria Park isimli kadın mahkemede her şeyi itiraf etti. Arkadaşını raylara ittiğini kabul eden Park, daha önce arkadaşıyla aralarında yaşanan bazı tartışmaları unutamadığını bu nedenle de öfkesine hakim olamadığını ve bu yüzden de Rozalia Meichl´ı raylara ittiğini itiraf etti. Mahkeme tarafından dinlenen Park’a hakim 5 yıl hapis cezası verdi.

RAYLARA DÜŞEN KADIN YÜRÜYEMİYOR

Tedavi altına alınan yaşlı kadın düşmenin etkisiyle ağır yaralanarak vücudunun bazı yerlerinde kırıklar meydana geldi. Meichl´ın ayrıca düşmeden kaynaklı olarak bacaklarında his kaybı yaşadığı ve artık bacaklarını kullanamayacağı belirtildi. Olayın ardından arkadaşının kendisini itmesine anlam veremediğini söyleyen yaşlı kadın, yaşanan olayda ayaklarını arkadaşı yüzünden kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisinde olduğunu belirtip, kendisini iten arkadaşına verilen cezanın da artırılmasını istedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı