Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayına Fenerbahçe forması giydi!

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan ve F.Bahçe Başkanı Ali Koç’un geçtiğimiz günlerde “Sana o programda böğürme görevini mi veriyorlar?” dediği futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol yayınına Fenerbahçe forması ile çıktı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın bu hali izleyenleri şaşkına çevirirken, giydiği eşofmanda ve taktığı maskedeki Galatasaray logoları dikkat çekti.
Takip et
Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayına Fenerbahçe forması giydi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol yayınına Fenerbahçe forması ile çıktı.

Bu hafta oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe maçında Fenerbahçe’yi destekleyecek olan Kütahyalı, yayına Fenerbahçe formasıyla çıkıp Fenerbahçe marşı belirtti. Beyaz TV spor müdürü Onur Yıldız’ın şaşkınlıkla baktığı Kütahyalı, bütün izleyenleri de şaşkına çevirdi.

Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayına Fenerbahçe forması giydi!

EŞOFMAN VE MASKEDE GALATASARAY LOGOSU VAR

Kütahyalı’nın Fenerbahçe forması giymesine rağmen maskesinin ve eşofmanının Galatasaray logolu olması dikkatlerden kaçmadı.

Lider Beşiktaş ve Galatasaray arasında 2 puan fark olmasından dolayı Fenerbahçe’yi destekleyen Kütahyalı, sosyal medyada çok konuşuldu.

ALİ KOÇ’LA KONUŞMASINI ANLATMIŞTI: SANA BÖĞÜRME GÖREVİNİ Mİ VERDİLER?

Rasim Ozan Kütahyalı geçtiğimiz günlerde Derin Futbol programında, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la Taylan Bilgel’in cenazesinde aralarında geçen sohbeti anlatmıştı. Kütahyalı, Ali Koç’un kendisine “Sana o programda devamlı böğürme vazifesi mi verdiler” dediğini söylemişti.

Öncelikle Ali Koç ile Nagehan Alçı’nın sohbet ettiğini söyleyen Kütahyalı, Koç’un Alçı’ya, “Kocan gibi adamlar oldukça işimiz kolay değil. Devamlı taraflı ve yanlı yorum yapıyorlar” dediğini belirtmişti.

Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayına Fenerbahçe forması giydi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.