Rapçi Drake, Kim Kardashian’a olan aşkını rap şarkısına döktü!

Rapçi Drake, Kanye West ile 7 senelik evliliklerini noktalama kararı alan Kim Kardashian’ın peşine düştü. Meşhur adla yakınlaşmak için her fırsatı kolladığı öğrenilen rapçinin, West ile Kardashian’a ithafen yazdığı şarkı yüzünden gerginlik yaşadığı biliniyor.
Takip et
Rapçi Drake, Kim Kardashian’a olan aşkını rap şarkısına döktü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanye West ile 7 senelik evliliklerini noktalama kararı alan Kim Kardashian‘ın peşine West’in polemikli olduğu rapçi Drake düştü. Daha boşanma olayı gerçekleşmeden harekete geçen Drake, meşhur isme mesaj göndermeye başladı. Kardashian’la yakınlaşmak için her fırsatı kolladığı öğrenilen meşhur rapçi ile ilgili konuşan bir kaynak, “Drake, Kim’in Kanye’de ne bulduğunu hiçbir zaman anlayamadı” şeklinde konuştu. Aynı kaynak öte yandan, Drake’in, Kardashian için Kanye West’in doğru kişi olmadığı görüşünü saklamadığını da söyledi.

Rapçi Drake, Kim Kardashian’a olan aşkını rap şarkısına döktü!

KİM’İN PEŞİNDE KOŞUYOR

Meşhur rapçinin Kim Kardashian ile Kanye West’in boşanacağı kesinleştikten sonra hiç vakit kaybetmeden Kim’e yaklaşmak için çaba göstermeye başladığını belirten kaynak, “Drake, kendisine tek bir söz söylemesi vaziyetinde Kim ile görüşmeye hazır. Bunun da kısa sürede gerçekleşeceği konusunda kendine güveniyor” ifadesinde bulundu. Fakat alınan bilgiye göre, Kardashian’ın ilişkiye hazır olmadığı şu sıralar sadece eşi ile hızla boşanmak istediği kaydedildi.

ARALARINDAKİ GERİLİM YİNE KARDASHİAN’A DAYANIYOR

Öte yandan Drake ile Kanye West arasında uzun süredir devam eden bir çekişme olduğu biliniyor. 2018 senesine dayanan olayda, gerilimin nedeninin Drake’in In My Feelings isimli şarkısında yer verilen “Kiki do you love me?” (Kiki beni seviyor musun?” sözleri Kim Kardashian’a ithafen yazdığı iddiaları yaratıyor. Bu iddiaların sonrasında konuşan Kanye West, Drake’e sosyal medyadan cevap vermişti. Ancak Drake sessiz kalınca gerilim daha da artmış, bunun üstüne West, Drake’in ortalığı karıştırmak için böylesine sessiz kaldığını savunmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.