adplus-dvertising

RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!

RAMP coin, Binance Smart Chain altyapısını kullanmasıyla büyük bir avantaja sahip olan bir kripto para birimidir. RAMP coin, DeFi , Ethereum dışı ( ETH ) kullanıcıların da Ethereum platformlarında token hisselerine izin vererek DeFi’nin benimsenmesini artırmayı kendine amaç edinen, merkezi olmayan bir protokoldür. Peki, RAMP coin nedir? RAMP hakkında merak edilenler ve RAMP 30 günlük fiyat analizi
Takip et
RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

RAMP coin, DeFi , Ethereum dışı ( ETH ) kullanıcıların ETH platformlarında token hisselerine izin vererek DeFi’nin benimsenmesini artırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir protokoldür.

Ramp 22 Mart 2021 tarihi itibariyle Binance’ta listelendi.

RAMP coin anlık olarak yükseliyor ve düşüyor. Peki, RAMP Coin nedir? RAMP Coin yorum ve analizi!

RAMP coin nedir?

RAMP, merkezi bulunmayan bir finans projesi olarak karşımıza çıkar. Yatırımcılar, RAMP projesinde pasif olarak staking işlemi yapabilirler. Kripto para biriminin RAMP projesi ile kullanıcılar daha iyi gelir elde etme imkanı bulurlar. RAMP, ERC20 tabanına kullanmaktadır. Şirket son olarak önemli bir adım daha atmış ve 1 Mart tarihinden itibaren Binance Smart Chain sistemine geçmiştir.

RAMP DeFi , Ethereum dışı ( ETH ) kullanıcıların ETH platformlarında token hisselerine izin vererek DeFi’nin benimsenmesini artırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir protokoldür ; Aynı zamanda Ethereum kullanıcıları RAMP protokolü ile etkileşime girebilir ve verimlerini artırabilir.

RAMP DeFi, ERC-20 olmayan stake blok zincirlerinin hisseli sermayesinin, Ethereum blok zincirinde verilen rUSD olarak bilinen bir stabilcoin olarak teminatlandırılmasına izin verir . Bunun ana sonucu, kullanıcıların stake ödülleri kazandığı, stake edilmiş varlıklardan likiditenin kilidini açtığı ve aynı anda birden fazla getiri akışını istiflediği yığılmış dijital varlıklarda sermaye verimliliğinin en üst düzeye çıkarılmasıdır.

Halihazırda Ethereum blok zincirinde olan kullanıcılar, ERC20 stabilcoinlerini RAMP’nin eUSD likidite havuzuna yatırarak eUSD basabilirler. Bu, rUSD ve eUSD sahiplerinin her iki jetonu da serbestçe değiştirebileceği, ödünç verebileceği veya ödünç alabileceği ve bunun sonucunda sermayesi stake düzenlemelerine kilitlenmiş kullanıcılar için likidite yaratabileceği anlamına gelir.

RAMP’ın yaratılması, bahsi geçen ekonominin piyasalarının verimsizliğiyle birlikte 2021 yılına kadar 300 milyar doları aşan stake odaklı ekonomisinin hızlı büyümesi tarafından tetiklendi.

RAMP coin ne kadar?

RAMP bugünkü fiyatı ₺5,68 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺214.256.070 TRY. RAMP son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #310, piyasa değeri ₺1.374.016.348 TRY. Dolaşımdaki arz 234.665.592 RAMP coin ve maksimum seviyede. 1.000.000.000 RAMP coin.

RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!

RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!

RAMP coin kimin?

RAMP, Lawrence Lim ve Loh Zheng Rong tarafından ortaklaşa kuruldu. RAMP’den önce Lim, IOST’ta uluslararası büyümenin başındaydı ve TradeGecko’da küresel satışlarla ilgileniyordu. Ayrıca KPMG Corporate Finance LLC’de birleşme ve satın almalardan ve JP Morgan Chase & Co.’da varlık yönetiminden sorumluydu.Lim, Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde okudu ve First Class Honors ile bankacılık ve finans alanlarında lisans derecesi aldı.Loh Zheng Rong, NOX Pte Ltd’yi kurdu ve Merkle Ventures LLP’de bir blockchain danışmanlık ortağıydı. Aynı zamanda 2359 medyada baş inovasyon sorumlusu ve ICONIC Partners’ın kıdemli danışmanıydı. Kendisi aynı zamanda Toucanapp Pte Ltd’nin işletme müdürü ve kurucu ortağıydı. Singapore Management University’den finans serveti yönetimi alanında işletme lisansı (BBA) derecesine sahiptir.

RAMP’i Diğer Kripto Paralardan Ayıran Nedir?

Blockchain sistemleri arasında token değişimlerini verimli bir şekilde desteklemek için ağ, likidite açık ya da kapalı tasarımlardan yararlanır. Bu çerçevede, Ethereum dışı bir standart kullanan tokenlar, Ethereum blok zincirinde kullanılmak üzere ilk olarak rUSD adı verilen stabilcoinlere dönüştürülmektedir.

ERC-20 tabanlı stabilcoinler ayrıca Ramp DeFi’nin likidite havuzunda kullanılmak üzere eUSD’ye dönüştürülebilir. rUSD sahipleri, Ethereum dışı blockchainler içince kilitli fonları kullanmanın yanı sıra, tamamen teminatlandırılmış stabilcoinleri kullanma ve dönüşümden sonra stake teşvikleri kazanma becerisine sahip olurlar. eUSD sahipleri, dijital varlıklarını ödünç vermenin yanı sıra DeFi protokolleri dahilinde likidite sağlama şansı ile faiz kazanmaktadır.

RAMP Ağı Nasıl Korunur?

RAMP ağı, güvenli zincir üzerinde merkezi olmayan veri depolama için Crust Network ile işbirliği yapar. Bu nedenle, RAMP DeFi açık bir finans projesidir ve stake odaklı dijital varlıklardan likiditeyi çözme potansiyeline sahiptir ve tüm kullanıcıların, likit sermayeye bağlı kalarak dijital varlıklarını teminat altına almalarına izin verir.

Crust, merkezi olmayan depolama için teşvik katmanı protokolünü uygular. IPFS dahil birçok depolama katmanı protokolüne uyarlanabilir ve hatta uygulama katmanını destekler. Temel aldığı mimari, merkezi olmayan bir bilgi işlem katmanını destekleme ve bütün bir bulut ekosistemi oluşturma yeteneğine sahiptir.

Ramp Coin Yorum Ve Fiyat Analizi

Ramp toplam 1 milyar arza sahip Bu arzın sadece yüzde 27’si dolaşımda. Anlık fiyatı 0.57 cent olan Ramp coinde 1 dolara kadar çıkabilmiştir. Günlük grafikte de iyi bir yükseliş sergilemesi olumlu olduğunu gösteriyor.

RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!
Ramp Nasıl Satın Alınır?

Ramp coin satın almak için öncelikle Türk Lirası’nı herhangi bir borsada USDT’ye çevirmeniz gereklidir. Tether (USDT) çevirdiğiniz parayla Ramp coin alabilirsiniz. Birçok borsada yer aldığı için Ramp almakta sıkıntı çekmezsiniz. Binance, MXC, Gateio gibi borsalarda işlem yapabilirsiniz.

Ramp Coin Yorum

Ramp kripto para biriminin arzının az olması önemli avantaj. Binance gibi bir borsada listeye girmesiyle değerinde bir artış yaşandı. Bu ayın başında Binance Smart Chain teknolojisini kullanması borsaya girişini de hızlandırdı. Ramp coin yorum için alımlar temkinli takip edilebilir.

RAMP Coin Analist Yorumları

Ünlü analist Lark Davis’in’in önerdiği  kripto para projesi  RAMP Defi oldu. ERC-20 olmayan blockchain ağlarında teminatlı rUSD ile staking yapılabilmesinin önünü açan bu proje, Lark’a göre yükseliş getirebilir.

RAMP DEFI, ERC20 olmayan stake blok zincirlerindeki hisseli sermayenin Ethereum blok zincirinde verilen bir stabilcoin olan rUSD’ye teminatlandırılmasını öneriyor. rUSD bu nedenle teminatlandırılmış hisseli likiditeyi temsil eder. rUSD token sahipleri DeFi ekosistemi içinde USDT veya USDC gibi diğer sabit paralar için rUSD ödünç alabilir, ödünç verebilir veya takas edebilir, böylece sermayesi çeşitli blok zincirlerindeki stake düzenlemelerine kilitlenmiş kullanıcılar için sorunsuz bir likidite açma / kapama rampası yaratabilir.

Diğer birkaç videosunda bu DeFi projesinden bahseden Davis, hala büyük bir hayran olduğunu söylüyor. Davis, RAMP’in çılgın sayıda ortaklığı olduğunu söylüyor.

Davis, RAMP’in piyasa değerinin (şu anda 61,8 milyon dolar) daha yüksek olmamasının iki nedeninin hala yalnızca daha küçük borsalarda listelenmesi ve ana ürünün henüz piyasaya sürülmemiş olması olduğunu söyledi. Davis ayrıca, RAMP’nin çok daha fazla potansiyele sahip olduğuna da inanıyor (10X daha).

RAMP 30 günlük fiyat analizi

RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!RAMP coin nedir? RAMP Coin analist yorumu ve fiyat analizi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.