adplus-dvertising

Ramil Guliyev: ‘En büyük hedefimiz olimpiyatlar’

Milli atlet Ramil Guliyev, önünde çok yoğun bir yarış maratonunun olduğunu belirterek, “En büyük hedefimiz de olimpiyatlar. İnşallah 2024 Olimpiyatları’nda en iyi biçimde yarışıp en üst dereceyi orada elde edeceğiz” şeklinde konuştu.
Takip et
Ramil Guliyev: ‘En büyük hedefimiz olimpiyatlar’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından 9.’ su gerçekleştirilen Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Üniversite öğrencilerinin oylamaları ile seçilen medya duayenlerine, ödülleri takdim edildi. Törende Türk Sporuna Değer Katanlar kategorisinde ödül alan milli atlet Ramil Guliyev, bu yıl yoğun geçecek yarış maratonları hakkında İHA’ya açıklamalarda bulundu.

Ramil Guliyev: ‘En büyük hedefimiz olimpiyatlar’

Guliyev, “Şu an çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz ama bulduğumuz ilk fırsatta bu şekilde bir organizasyona katılım sağladık. Geçtiğimiz yıllarda pandemi nedeniyle ertelenen birçok organizasyondan dolayı bu yıl oldukça yoğun geçecek. Bizi bekleyen çok yoğun bir yarış maratonu var. Kulüpler Süper Lig yarışlarımız var. Daha ardından Akdeniz şampiyonası, Avrupa şampiyonası, İslam Oyunları ve dünya şampiyonası gibi birbirinden mühim yarışmalar var. İnşallah bu yarışlarda iyi bir biçimde Türkiye’yi temsil edeceğiz. En büyük hedefimiz de olimpiyatlar. İnşallah 2024 olimpiyatlarında en iyi biçimde yarışıp en üst dereceyi orada elde edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.