Rambo’nun Yeni Filminden Poster Yayınlandı!

Sylvester Stallone hayranlarının merakla beklediği Rambo: Son Kan filminden yeni bir poster yayınlandı.

Hayranlarının merakla beklediği Rambo: Son Kan filmine ait yeni bir poster yayınlandı. Siyah – beyaz tonların hakim olduğu posterde, filmin adına uygun olarak kırmızı yazılar kullanıldı. Dünyada gerçek adıyla değil, “Rambo” adıyla hatırlanan Sylvester Stallone de posterde öne çıkarılmış.


Seride efsaneleşen okuyla yaşına rağmen dinç ve güçlü gözüken Stallone, son dönemlerde Cehennem Melekleri ve Creed gibi filmlerde de yaşıyla barışık rollerde oynuyordu. Kendi şirketi olan Balboa Production tarafından yapılan film, diğer Rambo filmlerinin devamı olarak geliyor. Creed filmi de bir bakıma Rocky serisinin devamı olarak gelmişti.

Filmde, eski bir asker olan John Rambo’yu bir çiftlik evinde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken göreceğiz. Gündelik yaşamını sürdürmeye çalışan Rambo, beladan da uzak durmaya çalışıyordur. Fakat bela yine Rambo’yu bulur.

OYUNCU KADROSU GENİŞ

Filmde Sylvester Stallone’ye, genç yıldız Yvette Monreal ve Goya ödüllü İspanyol aktris Paz Vega eşlik ediyor. Ayrıca, Oscar Jaenada, Louis Mandylor ve Sheila Shah gibi isimlerde filmin oyuncu kadrosunda bulunuyor. Rambo: Son Kan’ın kötü adamı olarak da, Sergio Peris-Mencheta belirlendi. “Rambo: Last Blood” filmi Türkiye’de 20 Eylül’de vizyona girecek.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı