adplus-dvertising

Rahmi Özkan öldü mü? Mügen Anlı açıkladı!

Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı, neden yok? Müge Anlı’dan Rahmi Özkan öldü haberlerine açıklama geldi. Müge Anlı geçtiğimiz haftadan bu yana programda yer almayan Rahmi Özkan’ın vaziyetiyle alakalı açıklamada bulundu.
Takip et
Rahmi Özkan öldü mü? Mügen Anlı açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı merak konusu oldu. Özkan’ın programda yer almaması sonrasında farklı iddialar gündeme gelmişti. Anlı o iddialara canlı yayında açıklık getirdi.

Müge Anlı bazı sitelerde yapılan “Rahmi Özkan öldü” haberlerine dair açıklama yaparak sitem etti. Anlı “Rahmi Özkan öldü mü haberleri yapılmış, kendisi gayet iyi. Yalnız hapşırsak dahi tedbir alıyoruz. Kaç yaşında insan. Bu haberleri yapanların hiçbir vicdanı yok mu? Seviyoruz seni Rahmi Özkan. Gelir birkaç güne. Klimalardan problem yaşıyor. Bağışıklığı düşük bir insanı burada tutmanın ne manası var” ifadelerini kullandı.

21 Nisan günü yayınlanan programda Müge Anlı, Rahmi Özkan’ın yayında olmamasıyla alakalı “Burnum akıyor, Rahmi Bey’i de dinlendirdik. Sen birkaç gün dinlen dedik. Ben alıştım artık, koronavirüsü gelmez diyerek düşünüyorum. Bendeki bu şekilde bir ciğere neden gelsin ki?” açıklamasını yapmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.