Rafet El Roman’ın Eski Eşine Sevgili Dehşeti!

Rafet El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan ve annesi Nuray Yeşiltepe, Ceren Kaplakarslan’ın sevgilisi olan iş adamı Temel Kankıran tarafından darp edildi.

Rafet El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan ve annesi Nuray Yeşiltepe, Ceren Kaplakarslan’ın sevgilisi olan iş adamı Temel Kankıran tarafından darp edildi. 6 aylık hamile olan Ceren Kaplakarslan, kontrol için gittiği hastaneye sevgilisi Temel Kankıran da geldi. Hastane çıkışında “Konuşmamız gerekiyor” diyerek 6 aylık hamile olan Ceren Kapkarslan ile tartışmaya başladı.

ANNESİNİ DE DARP ETTİ!

Hastane çıkışında “Konuşmamız gerekiyor” diyerek 6 aylık hamile olan Ceren Kapkarslan ile tartışmaya başladı. Ceren Kapkarslan’ın başına silah dayayan Temel Kankıran, Anne Nuray Yeşiltepe araya girince onu da darp etti. Anne ve Ceren Kapkarslan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Ceren Kaplakarslan, annesiyle yaşadıkları korku dolu dakikaları anlattı: “2.5 yıl önce Temel Kankıran ile yaşamaya başladım. Kendisinden 6 aylık hamileyim. 1 yıl önce de ayrıldım. Ancak 2 ay ayrı kaldıktan sonra beni tehdit etmeye başlayınca tekrar birlikte olduk. Olay günü Temel yanıma geldi. Bana Instagram ile ilgili sorular sordu. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Belinden çıkardığı silahı kafama dayadı. Annem araya girdi. Silahın kabzasıyla anneme vurduğunu görünce ben araya girdim. Silahın kabzasıyla yüzüme vurdu. Gözümün önü şişti. Anneme de vurarak kolundan yaraladı. Araya girmek isteyince annemle yere düştük tekmelemeye başladı.” ifadelerini kullandı.

(Hürriyet)

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı