adplus-dvertising

Rafet El Roman Eski Eşine Sahip Çıktı

Rafet El Roman eski eşi Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisi Temel Kankıran'dan gördüğü şiddet sonrasında ilk kez konuştu. Rafet El Roman, eski eşinin arkasında olduğunu ve onu bir dost ve arkadaş olarak gördüğünü söyledi. El Roman, şiddeti kınadı ve bu olayların tekrarlanmaması için temennide bulundu.
Takip et
Rafet El Roman Eski Eşine Sahip Çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

6 Ekim 2016’da  evliliklerini sonlandıran Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çifti, 3 yıldır birbirlerinden uzak bir hayat yaşıyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan şiddet olayında sevgilisi, iş insanı Temel Kankıran’dan şiddet gören Ceren Kaplakarslan, kendisiyle birlikte annesi Nuray Deveci Yeşiltepe’nin de darp edildiğini söyleyip darp fotoğrafını paylaşmıştı.

Rafet El Roman Eski Eşine Sahip Çıktı

CEREN KAPLAKARSLAN 6 AYLIK HAMİLEYDİ

İş insanı Temel Kankıran’ın darp ettiği Ceren Kaplakarslan 6 aylık hamileydi. Çocuğunun ölmesini bile düşünmeden Ceren Kaplakarslan’ın başına silah dayayan ve araya giren annesi Nuray Deveci Yeşiltepe’yi de darp eden Temel Kankırak, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Bu olayların ardından sessizliğini koruyan Rafet El Roman, bugün bir açıklama yaparak eski eşine destek oldu. Rafet El Roman açıklamasında şu sözlere yer verdi: O haberleri ben de gördüm. Gerçekten içler acısı çok üzüldüm Ceren için. Gerekçe ne olursa olsun onu böyle görmek beni içten yaraladı ve çok üzdü. Ceren benim eski eşim fakat o benim yine dostum, arkadaşım. Ben buradan kendisine ve ailesine çok geçmiş olsun diyorum. Her şeyden önce bu bir travmadır. Ömür boyu insanların unutamayacağı bir şeydir. Allah hepimizin çoluğunu çocuğunu korusun.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.