Radamel Falcao Real Madrid İle Görüştü Mü?

Transfer döneminde büyük sansasyon yaratarak Galatasaray'a transfer olan Radamel Falcao'nun Jorge Mendes aracılığı ile Real Madrid ile görüştüğü iddia edildi.

Galatasaray’ın dünyaca ünlü sansasyonel transferi Radamel Falcao hakkında İspanya basınında bomba etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı. 33 yaşındaki süper starın menajer Mendes aracılığı ile Real Madrid ile görüştüğü iddia edildi. Galatasaray’a gelmesi için 3 ay hem Monaco hem Galatasaray ile görüşmeler yapan Falcao’nun geçtiğimiz yaz Mendes aracılığıyla Real Madrid ile görüştüğü iddia edildi. Don Balon isimli dergide yer alan habere göre Real Madrid’den 2 yıllığına sadece 5 milyon € istediği ve parasının tamamını 2. yıl almayı kabul ettiği öğrenildi. Monaco’nun Falcao için istediği bonservis bedelini kabul etmeyen Real Madrid Luka Jovic’e yöneldi.


FALCAO 15 MİLYON €

Dergide yer alan habere göre Real Madrid’den 2 yıllığına sadece 5 milyon € istediği ve parasının tamamını 2. yıl almayı kabul ettiği belirtildi. Derrgide yer alan habere göre Galatasaray’ın bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Radamel Falcao için Monaco 15 milyon € bonservis bedeli istedi. Real Madrid bu bedeli kabul etmeyerek Luka Jovic’e yöneldi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı