Quaresma’nın Yeni Rotası Belli Oldu!

Beşiktaş’tan ayrılacak olan Portekizli yıldız, ABD takımlarından L.A. Galaxy ile görüşüyor. Transferin birkaç güne kesinlik kazanması bekleniyor.

Beşiktaş’taki ikinci macerasının da sonuna gelen Quaresma’nın yeni rotası belli oldu. Portekizli yıldız oyuncu MLS takımlarından Galaxy ile temas kurdu. Abdullah Avcı’nın sezon yapılanmasında yer almayan 35 yaşındaki oyuncunun birkaç gün içinde sözleşme imzalaması bekleniyor. Beşiktaş yönetiminin de, kendilerinden yıllık 3.5 milyon Euro garanti ücret alan ve 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncunun transferinde kolaylık sağlayacağı belirtiliyor.

Portekiz’in en saygın gazetelerinden A Bola da bu görüşmeleri doğrulayarak anlaşmaya varıldığını, işin imzaların atılmasına kaldığını iddia etti. Gazetede, Quaresma’nın alacakları ile ilgili yaşadığı tartışmanın ardından Başkan Orman ile de atıştığına atıfta bulunarak Q7’nin ayrılışının yaklaştığını yazdı.

YÖNETİM İLE ARASI AÇILMIŞTI

Geçen sezon Beşiktaş ile 26 lig maçında ter döken yıldız futbolcu 5 gölünün yanı sıra 14 asistlik katkısı ile takımın değişilmez ismi olmuş ancak yaşadığı disiplin soruları nedeniyle hem taraftar hem de yönetim ile arası açılmıştı. Ancak tüm bu yaşananlara rağmen yönetimin Quaresma’ya bir veda töneri düzenleyeceği ve hizmetleri nedeniyle teşekkür edeceği öğrenildi. Q7’nin ailesinin de Türkiye defterini kapattığı ve ABD’ye yerleşme planları yaptığı belirtiliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı