Quaresma, Vietnam Ligi’ne Kadar Düştü!

Beşiktaş’tan gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Quaresma’nın, Vietnam takımlarından Ha Noi ile görüştüğü iddia edildi. Kulüp başkanı da iddiaları doğruladı.

Yeni sezon başlamadan Beşiktaş’tan gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Quaresma’nın, Vietnam Ligi takımlarından Ha Noi ile temas kurduğu iddia edildi. Kulüp başkanı da ülke basınına konuşarak bu iddiaları doğruladı ve menajerlerin Q7’yi kendilerine önerdiğini söyledi. Kulüp olarak bu transferi gerçekleştirecek bütçeleri olmadığını belirten başkan Hoani Jine, kendilerine Quaresma’yı teklif eden menajerleri kibar bir dille geri çevirdiklerini dile getirdi.

Beşiktaş’ta kalmak istemesine rağmen aldığı yıllık 3,5 milyon Euro garanti para ve son zamanlarda düşen performansı nedeniyle gözden çıkarılan Portekizli oyuncunun ülkesinin takımlarıyla da görüştüğü biliniyor. Öte yandan bazı Anadolu takımlarının da Quaresma ve menajerleri ile yakın temas kurdukları biliniyor.

AVCI ÜSTÜNÜ ÇİZDİ

Geride kalan sezonda Beşiktaş’ta 26 lig maçına çıkan yıldız oyuncu attığı 5 golün yanı sıra 11 de asist yapmıştı. Ancak yıldız futbolcunun ligin son haftalarındaki umursamaz tavırları taraftarın sabrını taşırmış, yeni bir oluşuma gidecek olan Abdullah Avcı’nın da Quaresma’nın üstünü çizdiği iddia edilmişti. Yönetimin de, yıldız futbolcuya verdiği yüksek ücret nedeniyle transferinde kolaylık sağlayacağı ifade ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı