adplus-dvertising

QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’na sponsor oldu

Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olan QNET, sporun her alanında başarıdan bağımsız amatör ve profesyonel faaliyetlere desteğini sürdürüyor.
Takip et
QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’na sponsor oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Global doğrudan satış şirketi QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın sponsorlarından biri olarak kadınların spor alanında rol model olmaları konusunda çalışmalar yürütüyor. QNET’in ilk kadın CEO’su olan Malou Caluza daha çok kadın merkezli projeyi destekleyerek bu temanın arkasında durmaktan gurur duyduklarını söyleyerek, ”QNET’in spor sponsorluklarına katılımı, insanları daha parlak ve daha umutlu bir gelecek için kuvvetlendirme misyonumuzun bir parçasıdır. Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ile ortaklığımız, sporu desteklemeye ve toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamaya, dönüştürmeye devam etme taahhüdümüzün bir kanıtıdır. Herkesin anladığı bir dil olduğu için sporun dünyayı değiştirme kuvvetine sahip olduğuna inanıyoruz. Spor, kadınlara ve kız çocuklarına ekip çalışması, dayanıklılık ve sıkı çalışma değerlerini öğreterek cinsiyet eşitliğini sağlayabilecek ve onlara farklı bağlantılar kurmaları için güvenli bir alan sağlamanın yanı sıra modası geçmiş toplumsal cinsiyet normlarına uymanın baskısını azaltabilecek bir yoldur. Geçmişte Grand Slam Şampiyonu Martina Hingis ve Manchester City Kadın Futbol Takımı gibi çeşitli kadın sporcuları destekledik. Marjinal topluluklardaki kadınların kendileri için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmelerini sağlayan projelere yatırım yapmanın yanı sıra, spor yoluyla daha çok kız çocuğuna ve genç kadına kendinden emin figürler haline gelmeleri için ilham vermeyi umuyoruz” şeklinde konuştu.

Türkiye’de kadınların spor alanında ilham vermesini ve rol model olmasını önemsediklerini söyleyen QNET Pazarlama ve İletişim Müdür Irmak Sütçü, ”Başarının cinsiyetsiz olduğunu düşünüyor ve kadınların yaşama daha çok katkıda bulunması, iş yaşamında ve sporda yer alması gerektiğine inanıyoruz. Türkiye’de voleybolun ve basketbolun son zamanda yükselişte olması ve bu alanda çok sayıda genç kızın voleybolcuları ilham alması bizim için çok değerliydi. Bu sebeple Türkiye’nin mühim bir kulübüyle iş birliği gerçekleştirdik. Genç kızların sporun ortak ve yadsınamaz paydasıyla başarabileceklerine inanmalarını temin etmek ana hedeflerimizden biri. QNET olarak inanıyoruz ki, kadın toplumun temelini yaratıyor ve cinsiyet eşitliğiyle, fırsatlar sunulduğunda toplumun da ilerlemesine daha çok katkı sunacaktır” diyerek konuştu.

Premier Lig’in önde gelen takımı Manchester City’nin 8 senedir doğrudan satış sponsoru, 2018 senesinden beri aynı kulübün kadın futbol takımını destekliyor. Malezya’da PJ City FC takımının ana sponsorluğunu yürütüyor ve Asya’nın ilk engelli araba yarışçısı Cheton Koreda ile çalışmaya devam ediyor. QNET Türkiye’de de yükselişte olan voleybol sporunu yatırım yapıyor. Önce Fenerbahçe Erkek Voleybol takımına bu sene da Galatasaray Kadın Voleybol takımına sponsorluk gerçekleştirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.