adplus-dvertising

QNET, çocukların eğitimi için TOÇEV ile iş birliği yaptı

24’üncü sene dönümü ile beraber QNET, gelecek nesillere yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda firma, çocukların eğitimi için TOÇEV ile iş birliği yaptı.
Takip et
QNET, çocukların eğitimi için TOÇEV ile iş birliği yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğrudan satış şirketi QNET, ”Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” ilkesini destekledi ve devamlı olarak dünyanın dört bir yanındaki topluluklara destek oldu. Yapılan açıklamaya göre, eğitimin engelleri aşabileceğine ve gelecek nesiller için daha iyi bir gelecek oluşturabileceğine inanan bir firma olan QNET, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) kolu RYTHM Vakfı’nın (RF) yanı sıra Asya’daki uluslararası ve yerel ortaklarla beraber çeşitli eğitim girişimlerinde rol oynadı. Pasifik, Avrupa, Sahra Altı Afrika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika – yaştan yahut cinsiyetten bağımsız olarak bireylerin öğrenmesi, büyümesi ve gelişmesi için geniş olanaklar sunuyor. 2021’de firma ve RYTHM, Türkiye’de eğitimlerini sürdürmeleri için 23 öğrenciye eğitim bursu vererek sponsor oldu. Bu sene da firmanın 24’üncü senesi ile beraber firma, 24 çocuğun bir sene boyunca eğitimine sponsor olmak için TOÇEV ile ortaklık yaptı. Çocuklara bütün eğitim yaşamı boyunca destek veren bir sivil toplum kuruluşu olan TOÇEV’in, şuana kadar 7 milyon çocuğa dokunmayı başardığı söylendi.

QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü, “Geri vermek firmalarımızın DNA’sının bir parçası. 24 sene önce kurucularımız insanları ve toplumu ilk sıraya koymaya söz verdiler. Hayatlarımızı kuvvetlendirme vizyonumuzu paylaşan TOÇEV gibi kuruluşlarla çalışmak. Hayatlar, firmalarımızın dünya çapında daha iyi ve daha kuvvetli topluluklara katkıda bulunma mirasını onurlandırma konusundaki süregelen taahhüdümüzün bir parçasıdır” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.