Putin’in Ekibini Test Etmek İsterken Hapsi Boyladılar

Putin'i koruyan güvenlik ekibini test etmek için ilginç bir yola başvuran iki kişi, kısa sürede yakayı ele verdi.

Rusya Devlet Başkanı Putin’i koruyan güvenlik ekibini test etmek için ilginç bir yola başvuran iki kafadar, ülkede kısa süreli paniğe neden oldu. Karton kutulara bomba süsü veren ve bunu da Putin’in geçiş güzergahına yerleştiren iki kişi, başarılı bir operasyonla yakayı ele verdi.


Dünya genelinde en sıkı korunan liderlerin başında gelen Vladimir Putin, geçtiğimiz hafta sabıkalı oldukları belirlenen iki kişinin ilginç bir testine maruz kaldı. Bir ziyareti esnasında geçiş güzergahına bomba sürü verilen paketler yerleştirilen Putin için güvenlik ekipleri seferber oldu. Ekiplerin incelemesinin ardından paketlerin içinden taş çıkması, olaya ilginç bir boyut kazandırdı. Bunu kimin ya da kimlerin hangi amaçla yapmış olabileceğini araştıran ekipler, sonunda olaya karıştığı belirlenen iki kişiyi gözaltına aldı.

“NEDEN YAPTINIZ?” SORUSUNA İLGİNÇ YANIT

Sorgularında Putin’in geçiş güzergahına bomba süsü verilen içi taş dolu kutuları yerleştirdiklerini itiraf eden iki kafadar, “Neden böyle bir şey yaptınız?” şeklindeki soruya verdikleri yanıtla olayı daha ilginç bir boyuta taşıdı. Putin’i koruyan güvenlik ekibini test etmek istediklerini ve bu nedenle böyle bir yola başvurduklarını belirten zanlıların sorguları devam ediyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı