adplus-dvertising

Putin, Ukrayna’da başarısız olursa Rus istihbaratı tarafından öldürülecek!

ABD Ordusu Eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı Jack Keane, Ukrayna işgalinin başarısız olması vaziyetinde Rus istihbaratının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i öldüreceğini iddia etti.
Takip et
Putin, Ukrayna’da başarısız olursa Rus istihbaratı tarafından öldürülecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rus ordusu ve güvenlik servislerinde bulunan üst düzey yetkililerin Putin’in Ukrayna’yı manasız bir biçimde işgal ederek çok sayıda askerin ölmesine sebep olduğunu bu sebeple kendisine çok kızgın oldukları ileri sürüldü.

“PUTİN’İN TEK MOTİVASYONU İKTİDARDA KALMAK”

Abd Ordusu Eski Genelkurmay Başkan Yardımcısı Jack Keane, Fox News’e yaptığı açıklamada Putin’in tek motivasyonunun iktidarda kalmak olduğunu aksinin kendisi için “ölüm” demek olduğunu ifade etti. Keane, bu sebeple Putin’in iktidar kalmak için her şeyi yapacağını belirtti. Eski general, kimsenin Putin’i pek önemsemediğini ancak Putin’in Rus İmparatorluğu’nu geri getirme çabası içinde olduğunu söyledi. General, gelecekte Putin’in iktidarda kalmaktan başka seçeneğinin olmadığını belirtti.

Putin, Ukrayna’da başarısız olursa Rus istihbaratı tarafından öldürülecek!

PUTİN’İN SAĞLIK VAZIYETI İLE İLGİLİ SÖYLENTİLER ÜLKEYİ KARIŞTIRDI

Rusya’nın en üst düzey ordu ve istihbarat şeflerinin savaşla alakalı artan hayal kırıklığı, Putin’in fiziksel sağlık vaziyetiyle alakalı söylentilerin dolaşmasıyla beraber geliyor . İddiaya göre Putin, ameliyat olurken ve iyileşme sürecinde yerini Güvenlik Konseyi’nin başkanı ve eski istihbarat başkanı Nikoalai Patruşev’e bırakmayı düşünüyor. Putin’in ameliyatının aciliyetinin olmadığı söylenirken Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etme planının arkasında 70 yaşındaki Patruşev’in olduğu da iddia edildi. Patruşev’in Putin’i Kiev’deki neo-Nazileri temizlemek için ikna ettiği kaydedildi.

İddiayı popüler Telegram hesabı General SVR paylaşırken, bunu ortaya atan kişinin ise Kremlin’de üst düzey bir yetkili olduğunun altı çizildi. Rusya’nın Zafer Günü olarak kutladığı 9 Mayıs’tan önce ameliyat olunmayacağını da aktaran kaynak, normal koşullarda ameliyatın Nisan ayının ikinci yarısında yapılmasının da planlandığını ancak bunun da ertelendiğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.