Pusu Kurdu, Öldürdü Ve ‘Pişmanım’ Dedi!

Bursa'da boşanma aşamasındaki eşini adına kargo geldiği yalanıyla tuzağa düşürerek eşini öldüren adamın yargılanmasına devam ediliyor. Katil koca "Ben yuvamı kurdum sen de kur" cümlesini kurduğu için eşini öldürdü.

Cinayet, Bursa Osmangazi mahallesinde geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşti. Boşanma aşamasındaki önce eşini pusuya düşüren adam, kadını kurşunladı. Katil koca, Boşanma aşamasında olduğu Aynur Canıtez’e kargo geldiğini söyletti. Evinin yakınında bulunan kargo firmasına giden Aynur Canıtez, kendisine ait bir kargo olmadığını öğrendi. O esnada eşi tarafından kurşunlandı. Aynur Canıtez olay yerinde hayatını kaybetti. Katil koca Ali Canıtez, Samsun’a kaçarken yakalandı. Tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Bursa’da 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edilen Katil Ali Canıtez, duruşmada pişman olduğunu belirtti.

2 YIL ÖNCESİNE KADAR PROBLEMİMİZ YOKTU

Aynur Canıtez’i pusuya düşürerek kurşunlayan katil Ali Canıtez yargılandığı mahkemede pişman olduğunu belirtti. “Evde yanına sokulduğumda beni istemiyordu. Kendisine dokundurmuyordu. Bir gün iş yerimin muhasebe bürosundan beni çağırdılar. Gittiğimde eşimin benim hakkımda açtığı boşanma davasının tebligatını aldım. Daha sonra eşimi görmediğim halde evden bir ay uzaklaştırma cezası aldım. Telefonla görüştüğümde ‘sığınma evindeyim kafamı dinliyorum’ dedi. Daha sonra S.D. ile ev tuttuğunu öğrendim. Mahalle dedikodu ile çalkalanıyordu. Beni tanıyacağı için, masaj salonunda çalışan bir kadına ‘kargoda emanetin var, gel al’ diyerek, arattırdım. Kargo şubesine girince arkasından girdim. Konuşmak istedim. ‘Ben yuvamı kurdum, sen de yuvanı kur’ deyince kendimi kaybettim. Kaç el ateş ettiğimi hatırlamıyorum. Samsun’a gittim. Polislere zorluk çıkarmadan silahımla teslim oldum. Pişmanım” diyerek savunmasını tekrarladı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı