adplus-dvertising

Pundi X (NPXS) coin yakımı ne zaman?

Ünlü Youtuber ve kripto para analisti olarak tanınan Ben Armstrong, NPXS coin hakkında yakın zamanda token yakma işlemi yapacağını ve 236 milyar adetlik arzın büyük ölçüde azaltılacağını belirtti. Peki, NPXS coin yakımı ne zaman?
Takip et
Pundi X (NPXS) coin yakımı ne zaman?
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 2

Kripto para borsasıyla ilgilenen pek çok kişi NPXS coin yakımı ne zaman sorusunu araştırmaya başladı. Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan biriside Pundi X. NPXS coin, blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü ile perakende işletmelerini dönüştürmek amacıyla blok zinciri ile çalışan cihazların lider geliştiricisidir.

Hareketli bir grafiğe sahip olan NPXS coin, hızlı yükselişi sebebiyle de çok fazla tercih edilen isimlerden biri. Peki, NPXS coin yakımı ne zaman? İşte, NPXS coin yakımı ne zaman sorusunun detaylı yanıtı…

NPXS coin yakımı ne zaman?

NPXS, blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü ile perakende işletmelerini dönüştürmek amacıyla blok zinciri ile çalışan cihazların lider geliştiricisidir. Çözüm, perakende satıcıların ve tüketicilerin blok zinciri üzerinde anında mağaza içi işlemler gerçekleştirmesine olanak tanır.

Blockchain çözümü 2017’de kuruldu ve ICO’yu Ocak 2018’de dünyanın ilk satış noktası çözümü olarak başlattı. Başarılı bir ICO’nun ardından Pundi X, XPOS, XWallet ve XPASS gibi perakende odaklı hizmetleri ve ayrıca BOB adlı dünyanın ilk blockchain telefonunu başarıyla başlattı.Merkezi Singapur’da bulunan şirket, XPOS çözümünü ve cihazlarını Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Arjantin, Kore, Avustralya, Kolombiya, İspanya ve Tayvan dahil 25’in üzerinde pazara sevk etti.

Ünlü kripto para analisti ve YouTuber Ben Armstrong, son zamanlarda yaptığı tahminlerle adından söz ettiriyor. Milyonlarca dolarlık bir fonu yöneten ve kendi portföyünü de aynı seviyeye çıkartan Armstrong, şimdi ise sıradaki altcoin rallisine yönelik beklentilerini açıkladı. Armstrong yayınladığı güncel videosunda aklında 5 altcoin olduğunu vurguladı ve bunlarda ciddi bir potansiyel gördüğünü ifade etti. Blockchain tabanlı PoS protokolü Pundi X (NPXS), analistin listesinde ilk sırada yer alıyor.

Armstrong bunun yakın zamanda token yakma işlemi yapacağını ve 236 milyar adetlik arzın büyük ölçüde azaltılacağını belirtti.

Bu da deek oluyor ki yakın zamanda NPXS coin yakımı gerçekleşecek.

COİN YAKMAK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Pundi X kurucusu kimdir?

Pundi X projesi 2017 yılında Zac Cheah ve Pitt Huang tarafından kuruldu. İkili, 2012’de bir HTML5 Faiz Grubunda bir araya geldi ve girişimi oluşturan tek fikir, kripto para birimlerini herkesin günlük yaşamının bir parçası haline getirmenin bir yoluydu.Zac Cheah şu anda Pundi X’in CEO’su olarak görev yapıyor. Zac, Pundi X’teki görevinden önce HTML5 İlgi Grubu’nun W3C Başkanıydı. Yetenekli bir programcı olan Zac, MS.c derecesini KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü’nden, kısaltılmış KTH, Sweeden ve Norveç Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden siber güvenlik alanında yüksek lisans derecesini almıştır.Pitt Huang şu anda, 10 yaşında kodlamaya başlayan Pundi X’in baş teknik sorumlusu ve işletme müdürü olarak görev yapıyor. Pitt, lisesinde zaten uzay oyunları yapıyordu.

Binance, Pundi X’in (NPXS) Token Değişim ve Yenilenme Planını Destekleyecek

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, Pundi X’in (NPXS) yeni Pundi X’e (PUNDIX) token değişimini ve 1.000:1 oranında yenilenme planını destekleyecektir. Bu değişiklikle ilgili detaylar, aşağıdaki zaman çizelgesinde verilmektedir:

NPXS yatırma ve çekme işlemleri, 05/04/2021 günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacaktır. NPXS yatırma işlemlerinizin tamamlanabilmesi için belirtilen tarih ve saat öncesinde yeterli zaman bıraktığınızdan lütfen emin olun. Bu süreden sonra yatırılırsa, tokenler hesabınıza geçmeyecektir.

Binance, 05/04/2021 saat 07.00’de (TSİ) mevcut tüm NPXS işlem çiftlerinde (NPXS/ETH ve NPXS/USDT) alım satımı durduracak ve bekleyen emirleri iptal edecektir.

Tüm NPXS bakiyeleri kaydedilecek ve hak kazanan tüm kullanıcılara 1.000 NPXS = 1 PUNDIX oranında PUNDIX dağıtımına başlanacaktır.
Daha sonra, PUNDIX/ETH ve PUNDIX/USDT işlem çiftleri, 09/04/2021 günü saat 07.00 (TSİ) itibarıyla alım satıma açılacaktır.

Token takası tamamlandıktan sonra, PUNDIX yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yapacağız.
Sonrasında da kullanıcılar, dönüştürme işlevi ile NPXS tokenlerini PUNDIX tokenlere dönüştürebilecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (2)
Ali
5 Nisan 2021, 08:27 tarihinde yazildi

Binance hesabımda 30$`lık npxs yatırımım vardı, ortadan kayboldu. tekrardan gelecek mi acaba?

 • Cevapla
 • 0
  Anonim
  7 Nisan 2021, 10:35 tarihinde yazildi

  gerçekten benimde 80$ ama görünmüyor

  • 0