PUBG New State ne zaman çıkacak?

Dünya genelinde aktif milyonlarca kullanıcısı bulunan oyunun Pubg new state satışı oyun severler tarafından merak ediliyor. Dünya çapında en popüler mobil oyunların başında gelen PUBG Mobile yeni versiyonuyla oyuncuların karşısına çıkacak. Geliştirici takım, PUBG: New State versiyonunu oyuncularla buluşturmak için son büyümeleri bitiriyor. Pubg new state çıkış tarihi belli oldu mu?
Takip et
PUBG New State ne zaman çıkacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG yeni sürümüyle oyun severlerin yüzünü güldürüyor. PUBG New State ne zaman çıkacak sorusu da pek çok kişi tarafından gündeme getirildi. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamada PUBG New State’in eşsiz grafiklere sahip olacağı açıklandı. Mobil oyuncuların hizmetine sunulacak oyunun PC ve konsol versiyonları için henüz resmi bir gelişme yok. Peki, PUBG New State ne zaman çıkacak? İşte, PUBG New State ne zaman çıkacak sorusunun detaylı yanıtı…

Dünyanın popüler yaşamda kalma oyunlarından biri olan PUBG yeni versiyonuyla oyunseverlerin suratını güldürüyor. Geliştirici takım tarafından yapılan açıklamada PUBG: New State eşsiz görüntülere sahip olacağı açıklandı.

Son zamanların en çok oynanan oyunu olan Pubg yeni güncellemelerle kullanıcılarına farklı harita ve ekipmanlara sağlamaya devam ediyor.

PUBG Mobile’i geleceğe taşıyan yeni oyun New State, dün kısa bir fragmanla duyuruldu. Gerçekleşen duyurunun ardından kısa sürede gündem olan yeni sürüm, oyun severler tarafından heyecanla karşılandı.

Yayınlanan Fragman, PUBG oyuncularının öfkeli silahlı kavgalarını, araç kovalamacalarını, yol boyunca karışmış ve hoşlanabilecekleri bazı şeyleri içeriyor. Fragman ile birlikte yeni oyun hakkında açıklığa kavuşan ilk şey, kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışık olmadığı ortam olarak öne çıkıyor.

PUBG NEW STATE ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Yakın gelecekte olan 2051‘i konu edinen PUBG New State hakkında diğer bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu bağlamda bir Twitter kullanıcısı tarafından tespit edilen rapora göre yeni mobil oyun Çin, Hindistan ve Vietnam‘da yayınlanmayacak.

PUBG New State ne zaman çıkacak?

New State ile yeni araçlar, silahlar ve ekipmanların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda alan içeren TROI adlı devasa yeni bir haritaya atlayacak olan oyuncular, birkaç yeni özelliğin de keyfini çıkaracak.

Yalnızca Android ve iOS tabletler, telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlara yönelik olacak PUBG: New State’in 2021 ortalarında piyasaya çıkması bekleniyor.

PUBG New State, yepyeni bir haritayla oyuncularla buluşacak. Oyun eşsiz grafikleri ve üst düzey oyun performansıyla benzersiz bir deneyim sunacak.

Bunlara ek olarak oyunun temel olarak aynı mantıkta ilerleyeceğini söyleyebiliriz, 100 farklı oyuncu bir haritada kozlarını paylaşacaklar. Oyunun 2051 yılında geçeceği düşünülürse yeni teknoloji silahlar, araçlar ve kostümlerin olacağını öngörebiliriz. Ön kayıt yapabileceğiniz oyunun çıkış tarihi henüz net olarak listelenmedi.

PUBG New State AppStore ve Google PlayStore’da

PUBG Mobile’ın yeni versiyon oyunu iOS ve Google Play Store üzerinden indirilebilecek. Ancak şu an için sadece, Android kullanıcıları tarafından oyuna ön kayıt yapılabiliyor. iOS kullanıcıları için açıklama yapan geliştirici ekip, çok kısa bir süre sonra oyuna App Store’dan da ulaşılabileceğini duyurdu.PUBG Mobile 2, New State adıyla duyuruldu! Ayrıyetten yukarıdaki görselde görüldüğü üzere ön kayıt sürecini gerçekleştiren mobil oyuncular, bazı ayrıcalıklardan yararlanacak. Ayrıcalıklardan biri otomobil kapması olacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
mehemt
3 Mart 2021, 10:36 tarihinde yazildi

her telefon kaldımaz

  • Cevapla
  • 0