PUBG Mobile’de Hile Yapanlara 10 Yıl Ceza!

Battle Royale oyun sektörünün lideri PUBG'nin mobile versiyonunda hile yapanlar, tam 10 yıl oyuna girememe cezası alacak.
PUBG Mobile’de Hile Yapanlara 10 Yıl Ceza!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Battle Royale (hayatta kalma teması) oyun türünün Türkiye’de lideri konumda bulunan PUBG’nin mobile versiyonu için önlemler sertleştiriliyor. Bu kapsamda, artık oyunda hile yapan oyuncuların liste liste adlarının paylaşılacağı ve hesaplarının 10 yıl banlanacağı (erişim engeli) açıklandı.

PUBG’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sevgili PUBG MOBILE oyuncuları, Her oyuncu için adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sunmaya ve hile yapmayı önlemeye her zaman çalıştık. Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz; Bu nedenle, ihlal edilen her bir hesaba 10 yıllık bir yasak verilmiştir. Tüm oyunculara adil oyunun önemini hatırlatmak isteriz ve PUBG MOBILE’ı adil ve eğlenceli tuttuğunuz için teşekkür ederiz. Bir oyuncunun aldatmakta veya bir maçta oyun oynamalarına dürüst olmayan bir şekilde yardımcı olmak için izinsiz bir 3. taraf uygulamasını kullandığından şüpheleniyorsanız, lütfen bizi bilgilendirmek için oyun içi raporlama sistemini kullanın. Tüm bu raporları iyice araştırıyoruz ve bulgular size bildirilecektir.

Dolandırıcılara karşı katı bir disiplin vermeye ve onaylanan dolandırıcıların kimliklerini yayınlamaya devam edeceğiz. PUBG MOBILE’ı daha iyi bir oyun yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.”

Güncel verilere göre, 12 Eylül ayındaki şikayet ve tespitlerle şimdiye kadar 3 bin 500 kişi 10 yıllık banlandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.