PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlik Kodları ve Ödülleri Neler?

Pubg Mobile 3. yıldönümü kodları ile gündemde. Hayranlar ve topluluk üyeleri, savaş alanında kararlılık ve ekip çalışmasına ilham veren, yapay zekâ tarafından üretilen türünün ilk örneği olan kısa film ‘Büyüme’yi de izlediler. Peki, Pubg Mobile 3. yıldönümü kodları neler? PUBG sosyal medya hesaplarında etkinlikle ilgili bilgiler verdi. İşt, Pubg Mobile 3. yıldönümü kodları hakkında detaylı bilgi
Takip et
PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlik Kodları ve Ödülleri Neler?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

En fazla tercih edilen mobil oyunlar arasında yer alan  Royale Pass Sezon 18’e giriş yapan oyuncular, oyun içi görevlerin kilidini açmak için iki dereceli ödül seçebilecekler. Güncellemeyle birlikte, çeşitli koleksiyonlar arasında, özel AUG ve Kar98K görünümleri, keman ve müzik seti bulunuyor.

PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlik Kodları ve Ödülleri Neler? PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlik Kodları ve Ödülleri Neler?

Pubg Mobile 3. yıldönümü kodları ile gündemde. Oyuna, 1.3 güncellemesiyle birlikte yeni silahlar, araçlar ve oyun modları eklendi. Bu ayın başlarında, PUBG MOBILE’a sürüm 1.3 güncellemesiyle birlikte yeni macera etkinliği, görevler ve oyun içi müzik deneyimleri eklendi. 18’inci sezon Royale Pass’in ‘Çılgın Ritimler’ temasıyla bugün başladığı bildirildi.

PUBG MOBILE tarafından yapılan açıklamada, son görevlere ek olarak yeni bir macera etkinliğinin de olduğu bildirildi. Etkinliğin başlangıcında dört kadının yanında keman çalan bir karakter beliriyor. Müzik başladığında oyuncular, çeşitli ücretsiz dereceli ödüllerle takas edilebilecek Macera Kuponları toplayabiliyorlar.

21 Mart’ta oyunun yaklaşan üçüncü yıl dönümü kutlamalarına özel olarak, dünyaca ünlü süperstar DJ’ler Alesso, Lost Frequencyencies ve bir DJ daha PUBG MOBILE’de yeni singlelar çıkaracak ve 21 Mart’ta özel bir oyun içi canlı performans sunacaklar. Bu Pazar ise, oyuncular da eğlenceye katılarak etkinliğe tanık olabilecek. Oyunda saat 11.00 UTC ve 13.00 olarak ayarlanan performanslar Youtube’dan da canlı yayınlanacak.

PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlikleri ve Ödüller

PUBG Mobile 3. yaşını yeni 3. yıl dönümü etkinlikleri ile birlikte kutluyor. Etkinlikte oyuncuları birbirinden özel ödüller bekliyor olacak.

Popüler battle royale oyunu PUBG Mobile, 19 Mart 2018’de gerçekleştirilen lansmanı ile küresel bir fenomen haline geldi ve dünya çapında en çok hasılat yapan mobil oyunlardan biri oldu. Birkaç gün önce 1.3 yama güncellemesini alan PUBG Mobile neredeyse üçüncü yaşını doldurmaya yaklaşıyor. Oyunun 3. Yıl dönümü kutlamaları 21 Mart tarihinde gerçekleştirilecek ve Tencet Games, yıl dönümü kutlamalarının dikkate değer kılmak için oyuna büyük bir güncelleme getiriyor. 3. Yıl kutlamalarına oyuncuları da dahil eden geliştirici şirket, çeşitli etkinlikler düzenleyerek oyunculara hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor öyle ki etkinlikler sayesinde oyuncular hem oyunda geçirdikleri vakti iyi değerlendirmiş olacak hem de kalıcı birçok özel hediyeleri kazanacak.

PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlik Kodları ve Ödülleri Neler?
PUBG Mobile 3. Yıl Etkinlikleri ve Ödüller

Aşağıda yer alan listede oyuna giriş yaptığınız günlerde kazanacağınız çeşitli ödülleri görüntüleyebilirsiniz;
1. Gün Giriş Ödülü – Thrill Ride BP Kasası
2. Gün Giriş Ödülü – Mühimmat Kasası Kupon Parçası
3. Gün Giriş Ödülü – 20 AG
4. Gün Giriş Ödülü – Klasik Kasa Kupon Parçası
5. Gün Giriş Ödülü – 30 AG
6. Gün Giriş Ödülü – Klasik Kupon Kasası
7. Gün Giriş Ödülü – Red Menace Görünümü

Ayrıca “Birlikte 3 Yıl” olarak adlandırılan etkinlik doğrultusunda 18 – 25 Mart tarihleri arasında belirlenen görevleri tamamlayan oyuncular için özel bir unvan verilecek ancak henüz konu hakkında detaylar paylaşılmadı. Etkinlik sırasında aşağıdaki görselde görebileceğiniz üzere Pembe bir kulaklık görünümü ve Pembe set kazanma şansınız olacak. Oyuncuların ayrıca ödül kazanımı için çevirme işlemi yaptıklarında belirli bir miktara ulaştıklarında da ödüller bekliyor, aşağıda bunları görebilirsiniz;

100 Kere – Off-road Buggy (10 günlük)
250 Kere – Pembe Kulaklık
500 Kere – Battle for Glory
1000 Kere – Reaper – M4161
600 Kere – Pembe Set

Henüz ödüller konusunda resmi bir açıklama olmasa da sızıntılardan yola çıkarak birçok ödülün oyunculara dağıtılacağı yönünde önemli bilgiler yer almaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.