PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Geri Sayım Başladı

PUBG 'de her yeni sezon yeni Royale Pass demek! PUBG Mobile 19. sezona ait sızıntılar internete düştü. Eğlenceli, bol güncellemeli, bol etkinlikli bir sezon geçiren PUBG Mobile oyuncularının aklındaki tek soru ise artık 19. sezonun ne zaman başlayacağı yönünde.
Takip et
PUBG Mobile 19. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Geri Sayım Başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

PUBG Mobile’ın 19. sezonuna kısa bir süre kaldı ve oyuncular şimdiden yeni sezon için oldukça heyecanlılar.

PUBG Mobile için yazımızın başında da belirttiğimiz gibi 18. sezon 15 Mayıs tarihinde sonlanacak. Sezon sonlandığında yeni 19. sezona geçiş hazırlıkları başlayacak ve geçiş hazırlıkları tamamlandıktan sonra Royale Pass ödüllerini almak için mücadeleye başlayabilirsiniz.

Haftalık ve günlük görevler, ayrıca Royale Pass görevlerini tamamlayarak ödülleri kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi, resmi duyuru ile birlikte paylaşılacaktır.

Elite Pass: 600 PUBG Mobile UC
Elite Pass Plus: 1.800 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile Sezon 19 Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile Sezon 19 başlangıç tarihi 17 Mayıs 2021 tarihinde olması bekleniyor. PUBG Mobile yeni sezonu ile tüm sezonlarda da olduğu gibi süreli oyun modları, silah skinleri ve birçok kostümü de beraberinde getiriyor. Sezon 19 ile gelmesi beklenen tüm yeniliklerin ve bununla birlikte ne gibi yeniliklerin geleceğine dair tüm sızıntıların detaylarına göz atalım.

19. Sezon Royale Pass, tıpkı her sezonda olduğu gibi bu sezon da 2 paket şeklinde sunulacak. 19. Sezon Royale Pass Ödülleri’ni 17 Mayıs 05:00’te öğreneceğiz! Bu da demek oluyor ki PUBG Mobile 19. Sezon, 17 Mayıs 2021 saat 05:00’te başlayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.