PUBG Mobile 18 sezon ne zaman gelecek?

Oyun severlerin büyük merakla beklediği PUBG Mobile 18. sezona sayılı günler kaldı. Mobil platformlarında en fazla tercih edilen oyunlardan biri olan PUBG Mobile, 3.yıl kutlamalarına da hazırlanıyor. Peki, PUBG Mobile 18 sezon ne zaman başlayacak?
Takip et
PUBG Mobile 18 sezon ne zaman gelecek?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mobile oyunlardan en fazla kullanıcıya sahip olan uygulamalarından biri olan PUBG Mobile 18 sezon ne zaman gelecek sorusuyla gündemdeki yerini aldı. Birbirinden heyecanlı ve muhteşem 17 sezon yaşayan PUBG Mobile, 18. Sezonla birlikte aynı zamanda 3. yıl kutlamalarına da başlayacak. Çünkü PUBG Mobile’ın ilk sezonu 2018 Mart ayında başlamıştı.

PUBG MOBILE 18. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

PUBG Mobile 17.Sezon runik güç temasıyla karşımıza çıkmış ve oyuna gelen yeni modlar oyuncular tarafından heyecanla karşılanmıştı. Henüz 17.sezon yeni başlamasına rağmen, şimdiden oyuncular 18.sezonda ne gibi yeniliklerin kendilerini beklediklerini, hangi kostümlerin geleceğini, ne gibi ödüllerin olacağını ve PUBG Mobile 18.sezonun ne zaman geleceği konusunda bir hayli heyecan içindeler. Bildiğiniz üzere tüm yeni sezonlarda oyuncular tarafından PUBG Mobile yeni görevler, kıyafetler, silah görünümleri ve aksesuarlar oyuncuların beğenisine sunulduğundan yeni sezonlar merakla beklenmektedir.

PUBG Mobile 18. Sezon için geri sayım başladı!

PUBG Mobile 18.Sezon’un ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Fakat bilindiği gibi her sezonun yaklaşık iki ay sürmesi sebebinden yola çıkarak, 17.sezonun 21 Mart 2021 Pazar günü sona ermesiyle, 18.Sezonun 22-23 Mart 2021 tarihleri itibariyle başlaması beklenmektedir. Fakat PUBG Mobile geliştiricileri, her ne kadar oyuncuları bekletmemek adına en kısa sürede 18.sezonu yayınlamayı düşünse de belirtilen tarihte küçük bir ihtimal de olsa değişiklik söz konusu olabileceğini unutmayınız.

Birbirinden heyecanlı ve muhteşem 17 sezon yaşayan PUBG Mobile, 18. Sezonla birlikte aynı zamanda 3. yıl kutlamalarına da başlayacak. Çünkü PUBG Mobile’ın ilk sezonu 2018 Mart ayında başlamıştı. PUBG Mobile oyuncuları da hatırlayacaktır ki 2. yıl kutlamaları 12. Sezon ile birleştirilmiş ve ortaya gerçekten harika bir sezon çıkmıştı.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da 16 Mart’ta yeni bir güncelleme geleceği, 23 Mart’ta ise yeni sezonun başlayacağı tahmin ediliyor. Yani Royale Pass 18, 23 Mart’ta oyuna gelecek. Bu demek oluyor ki 17. Sezon 21 Mart’ta sona erecek. 3. yıl kutlamaları ise 25 Mart’ta başlayabilir.

18. Sezon Royale Pass önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da 2 paket şeklinde kullanıma sunulacağı kesin.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da 16 Mart’ta yeni bir güncelleme geleceği, 23 Mart’ta ise yeni sezonun başlayacağı tahmin ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.