PTT AVM kargoları ücretsiz gönderecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ucuz gıda için Tarım Kredi Kooperatifleri’nin market sayılarının artırılacağını açıklamasının sonrasında, PTT de harekete geçti.
Takip et
PTT AVM kargoları ücretsiz gönderecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, aralarında Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinin de bulunduğu kuruluşların online gıda satışını çeşitlendireceklerini bildirdi.

Ücretsiz kargo

PttAVM.com, bünyesindeki kooperatif ürünlerini çeşitlendirecek. Çevikoğlu, “Halihazırda Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ve Tarımsal Incelemeler ve Politikalar Genel Müdürlüğü’nün (TAGEM) ürünlerini uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Yeni dönemde vatandaşla daha çok ürünü buluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Piyasadaki fahiş fiyat denetimlerinin son zamanda sıkılaşmasını desteklediklerini kaydeden Çevikoğlu, “Biz de kendi içimizde satıcılarımızın tespit ettiği ürünlerde yoğun bir denetim gerçekleştiriyoruz” diyerek konuştu.

Kooperatif ürünlerinin vatandaşlar tarafından oldukça alaka gördüğünü söyleyen Çevikoğlu, “Kooperatiflerimizin zeytinden bala, yağdan şekere, çikolatadan bakliyata birçok ürünü platformumuzda bulunuyor. Birçok üründe ücretsiz kargo seçeneğiyle de alışverişlerde destek olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.