Protez Bacağından Çıkan Uyuşturucu Polisi Şaşırttı

Ankara Keçiören’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan bir kişinin protez bacağından uyuşturucu bulundu.  
Protez Bacağından Çıkan Uyuşturucu Polisi Şaşırttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü aldığı bir ihbar üzerine operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon ile uyuşturucu temin etme ve satma işi yaptığı tespit edilen 45 yaşındaki Afganistan uyruklu ‘Nazar’ lakaplı Muhammed S. yakalandı. Polis ekipleri madde bağımlısı kişilere uyuşturucu temini sağlayan adamın üzerinden 1 gram eroin buldu.

Gözaltına alınan Muhammed S. sorguda uyuşturucuyu Afganistan uyruklu ‘Mecit’ isimli bir kişiden aldığını söyledi. Kendisi gibi Afganistan vatandaşı olan satıcının yerini söyleyen Muhammet S. polis ekiplerini Mecit’in yanında bulunan gözcüsü için de uyardı.

FARKLI ADRESLERE OPERASYON DÜZENLENDİ

Aldığı bilgiler doğrultusunda hareket geçen ekipler verilen adreslere operasyonlar düzenledi. Ekiplerin çalışmalarının ardından ‘Mecit’ lakaplı Muhammed D.’yi ve gözcüsü Memeli A.’yı yakaladı. Yakalanan kişilerin üzerini arayan polis herhangi bir şey bulamadı.

Polis ekipleri şüphelinin bacağında takılı olan protezi çıkarınca protez bacağın içinde 55,5 gram uyuşturucu madde ile para ele geçirildi. Mecit’in sorgusunun ardından polis farklı adreslere operasyonlar düzenleyerek 494 gram daha eroin ele geçirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.