adplus-dvertising

Promosyon almak için bankalara gelenler metrelerce kuyruk oluşturdu

Bolu’da 7 bin 500 lira promosyon alabilmek için bankaların önünde sabahın erken saatlerinde sıraya giren vatandaşlar, metrelerce kuyruk yarattı. Bankaların mesai saatinden önce sıraya giren fakat işlem yaptıramayanlar, şansını denemeye devam etti.
Takip et
Promosyon almak için bankalara gelenler metrelerce kuyruk oluşturdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bolu’da bankaların promosyon ücretlerini 7 bin 500 liraya kadar çıkarmasıyla beraber emekli vatandaşlar sabahın erken saatlerinde bankaların önünde sıraya girdi. Mesai saatinden önce maaş hesabını değiştirecekleri bankalara gelen vatandaşlar metrelerce kuyruk yarattı. Bankaların vatandaşları 10’arlı gruplar halinde içeriye alması nedeniyle tüm gün sırada bekleyen fakat işlem yaptıramayanlar şanslarını ikinci günde de denemeye devam etti. Sırada beklemekten yorulan bazı emekliler bankanın yakınında oturarak sıranın kendilerine gelmesini bekledi.

İki gündür beklediği bankada işlem yaptıramadı

2 gündür promosyon alabilmek için sıraya giren Edip Özyancak (69), “Dün sabah geldim. Sıra almıştım. Geri iade ettiler. Bugün tekrardan alacağım. Saat 08.00’de geldim. Burada 7 bin 500 lira para veriyorlar. Onun için geldim, işlem yaptırmaya çalışıyorum. Erken geldim ama hala sıra alamadım” şeklinde konuştu.

Saat 07.00’de sıraya girdiler

Emekli Cafer Bozan ise “Bu güzel bir şey ama sıra işi zor. İnşallah herkese sıra gelir. Biz saat 09.00’dan beri bekliyoruz ama saat 07.00’den beri bekleyenler varmış. Sırayı 10’arlı alıyorlardı. Şuanda 2’şerli alıyorlar. Daha işlem yaptıramadık” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.