adplus-dvertising

Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı!

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden zanlı Eskişehir de gözaltına alındı. Şenol hakkında koruma kararı verildi. Şenol'un evinin kapısına dana dili bırakan zanlı, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Takip et
Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol, ölüm tehdidi aldığını açıkladı. Şenol bir süredir aşı karşıtlarının hedefinde olduğunu da belirtti.

Şenol, hakkında adım adım planlanan ve sosyal medya üzerinden paylaşılan bir cinayet girişimi olduğunu söyleyerek ofisinin bulunduğu katın merdivenlerine iki adet dana dili bırakıldığını belirtti.

Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı!

Şenol, bina ve otopark kameraları kayıtlarının incelendiğini, söz konusu kişinin kullandığı sosyal medya hesabının saptandığını duyurdu.

Uzun zamandır aşı karşıtlarından tehdit aldığını söyleyen Şenol hakkında koruma kararı verildi.

Şenol’u tehdit eden zanlı Eskişehir de gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlı ifadesinin alınmasıyla serbest bırakıldı.

Şenol, sosyal medya hesabından kendini Op.Dr.Mustafa Yücel olarak tanıtan ve sahte doktor olarak bilinen, Büyük Uyanış Derneği üyesi bir kişi tarafından tehdit edildiğini, olayı gerçekleştirenin de o olduğunu açıklamıştı.

Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı! Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı! Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı! Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı! Prof. Esin Şenol’u Ölümle Tehdit Eden Zanlı Serbest Bırakıldı, Şenol Çileden Çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.