Prenses Meghan Markle’ın Yeğeni Çırılçıplak Gözaltına Alındı

İngiltere Kraliyet ailesinden Prens Harry ile evli olan Meghan Markle'ın, ABD'de yaşayan bir yeğeni polis tarafından çırılçıplak gözaltına alındı.

İngiltere Kraliyet ailesinin gelini Prenses Meghan Markle’ın üvey abisi Thomas Markle Jr’in oğlu 28 yaşındaki Thomas Dooley, Amerika Birleşik Devletler’nin Los Angeles kentinde gözaltına alındı. Aşırı derecede sarhoş olduğu ve üzerinde sadece küçük, beyaz bir havlunun olduğunun söyleyen vatandaşlar, polise ihbarda bulundu.

POLİSE KÜFRETTİ, ÇIRILÇIPLAK GÖZALTINA ALINDI

İngiltere Kraliyet ailesinin gelini Prenses Meghan Markle’ın ABD’de yaşayan yeğeni Thomas Dooley, geçtiğimiz Perşembe günü aşırı derecede sarhoş olduğu ve etrafa küfrederek yürüdüğü gerekçesiyle polise şikayet edildi. Üzerinde sadece bir adet havlu bulunan Thomas Dooley, olay yerine gelen polislere küfür etmeye başladı.

Polislere küfür eden Thomas Dooley, gözaltına alındı. Gözaltına alınma esnasında üzerindeki havluyu da düşüren Dooley, çırılçıplak polis aracına bindirildi. Bu olay sonrası Meghan Markle’ın yeğeni olduğu anlaşılan kişi, İngiltere’de ve ABD’de günün konusu oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı